Rebel, Story Cubes, gra towarzyska

Indeks: 5673693

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Story Cubes to genialna w swej prostocie gra towarzyska, która dostarczy osobom w różnym wieku masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening kreatywności i wyobraźni.

Zawartość pudełka:

  • 9 kości, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji
  • instrukcja

Zasady gry:

Rzuć kośćmi i opowiedz historię wykorzystując symbole, które na nich wypadły. Zacząć możesz od dowolnej ilustracji. Daj się ponieść wyobraźni, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!

Story Cubes zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Możecie tworzyć opowiadania samodzielnie lub snuć opowieść wspólnie. Jeśli chcecie podnieść poprzeczkę, spróbujcie stworzyć historię w obcym języku lub w określonej konwencji, np. horroru.

Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?

Zalety gry:

  • proste zasady gry
  • wiele wariantów rozgrywki i mnóstwo sposobów wykorzystania
  • nieoceniona pomoc dla nauczycieli, trenerów, terapeutów
  • kompaktowy rozmiar umożliwiający zabranie gry w dowolne miejsce
  • estetycznie i solidnie wykonane kostki
  • wygodne pudełko z magnetycznym zamknięciem
  • możliwość dokupienia dodatkowych zestawów urozmaicających zabawę (sprzedawane oddzielnie)

Wyróżnienia:

Gra Story Cubes zdobyła prestiżowy tytuł "Zabawka Roku 2017" przyznawany najbardziej wartościowym, mądrym i bezpiecznym zabawkom i grą. Seria otrzymała również główną nagrodę w prestiżowym konkursie "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2017 r. 

Liczba graczy: 1 - bez ograniczeń

Wiek graczy: 6+

Czas gry: 2-20 min

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
21
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

3 z 3
Katarzyna Turowska
Recenzja dodana 09.07.2013
Jesli poszukujecie prezentu dla kilkulatka ten wybor was nie zawiedzie :-) gra dzięki licznym walorom edukacyjnym pozwala naszym milusińskim rozwijać wyobrazne oraz pomyslowosc. Pozwala przeniesc w swiat wyobrazni i stworzyc oryginalne opowieści które rozbawią całą rodzinę do łez i stworzą niepowtarzalną atmosferę
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Marcin Niebudek
Recenzja dodana 23.01.2013
Story Cubes... To nie do końca jest gra... raczej zabawa, ale za to jaka wesoła. Dzięki tym niepozornym 9 kostkom wymyślaliśmy w trójkę z naszym synem niestworzone rzeczy... No bo co by było, gdyby mieszkającą w indiańskiej wiosce owieczkę odwiedził stary znajomy żuk, który wracając do domu samolotem, z dopiero co poznanym czarodziejem, wlecieli w straszliwą burzę z piorunami? No cóż... musieliby skakać na spadochronach, prosto do fontanny :DPolecam do ćwiczenia z dziećmi opowiadania historii, składania ciągów przyczynowo-skutkowych, wiązania faktów, a przede wszystkim do gimnastykowania wyobraźni. Jeśli 9 kostek to za mało, to są jeszcze 2 inne fantastyczne zestawy: Voyages i Actions. Dacie radę ułożyć historię z 27 kostek?
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4

Sprawdź inne kategorie: