Odcisk Bobasa, potrójna ramka z glinką, biała

Indeks: 6033513

1.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 58,99 zł69,99 zł
Oszczędzasz: 11,00 zł (16%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

  • Potrójna ramka z glinką pozwala na bardzo szybkie i niezwykle proste wykonanie pamiątkowego odcisku np. rączki, nawet u bardzo małych dzieci.
  • Nasz produkt stanowi potrójna ramka oraz wyjątkowo miękka i plastyczna glinka, oferowana o takich właściwościach tylko przez naszą firmę.
  • Jest ona bardzo delikatna i plastyczna, dzięki czemu nawet najmniejsze maluchy wraz z rodzicami będą miały fantastyczną zabawę podczas wykonywania pamiątkowego odcisku.
  • Dużym atutem naszej glinki jest także to, że nie ma potrzeby jej wypalać. Jest ona tak przygotowana, aby wysychała samoczynnie na powietrzu.
  • Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję obsługi oraz umieszczony jest w przepięknym opakowaniu.
  • Nasz produkt może śmiało stanowić uroczy prezent dla Maluszka, jak również być niespodzianką sprawioną mu przez rodziców.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
1
1

Średnia ocena

1.0
Ocena ogólna
1.0
Jakość
1.0
Cena
1.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agata
Recenzja dodana 24.10.2018
Ramka niestarannie wykonana, nam trafiła się niedoszlifowana i niedomalowana. Oczywiście została zwrócona. Jakość "szybki" która jest miękką folią nie wygląda estetycznie. Zamiast tej ramki polecam też potrójną ale z firmy Smiki, która jest w tej samej cenie a jakość nieporównywalnie lepsza.
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1

Sprawdź inne kategorie: