Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Dostępność

Odciski stópek i rączek dziecka na prezent

Znaleziono: 32 produkty

Odciski stópek i rączek dziecka na prezent

Chcesz na zawsze uwiecznić pierwsze tygodnie życia dziecka? Zdjęcia i filmy to nie jedyne sposoby, dzięki którym można uchwycić ten wspaniały czas. W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywa inna metoda - odcisk bobasa. To prosty i szybki sposób na stworzenie pamiątki na całe życie. Na stronie smyk.com znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby ją wykonać.

Odcisk stópek lub rączek bobasa – pamiątka dla każdego

Aby wykonać odcisk bobasa, nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu ani umawiania się na wizytę z żadnym profesjonalistą. Oferujemy gotowe zestawy, dzięki którym będzie można wykonać odcisk stópki dziecka. Może być to ramka z gotowym miejscem na odcisk lub ozdobne pudełeczko z masą gipsową, a nawet gotowy album czekający na odcisk. Samo jego wykonywanie może być dobrą zabawą dla rodziców i malucha, a stworzona pamiątka idealnie nadaje się nie tylko do zachowania w rodzinnym archiwum, ale również na prezent dla dziadków lub przyjaciół.

W zależności od propozycji, może być potrzebna specjalna farba do odcisku dłoni niemowlaka – jest ona dostarczana wraz z zestawem – lub miękka glinka, która umożliwi odciśnięcie stópek bądź dłoni. Tak wykonany odcisk można następnie umieścić w ramce lub wyeksponować w inny sposób. Wszystko zależy wyłącznie od pomysłowości rodziców. Niektórzy producenci dostarczają gotowe rozwiązania, np. zawieszki.

Odcisk stópek i rączek – podwójna przyjemność

W sklepie internetowym smyk.com znajdziesz wiele propozycji, pozwalających wykonać odcisk dłoni i stópki. Sama masa do odbicia stópek i rączek nie wymaga od rodziców żadnych czynności zarówno przed, jak i po wykonaniu odcisku. W niektórych przypadkach należy ją tylko lekko rozwałkować. Po wykonaniu odcisku pozostawiamy ją do zastygnięcia, co zajmuje zaledwie parę minut i gotowe - odcisk stópki dziecka zostaje utrwalony na zawsze.

W tej kategorii znajdziesz również ramki 3D z farbkami, dzięki którym cała rodzina może uwiecznić swoje odciski. Co jeszcze mamy? Przekonaj się – przejrzyj ofertę i zamów wybraną propozycję już dzisiaj!