Medela, silikonowe nakładki na brodawki Contact, rozmiar S

40,49
(4)
1 szt. = 20,25 zł

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kinia
Recenzja dodana 29.06.2023
Te nakładki uratowały moje karmienie piersią. Jeśli nie masz wyboru i musisz karmić z nakładkami to te są najlepsze na rynku. Ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru więc warto zmierzyć rozmiar swojej brodawki przed zakupem, ja idealnie trafiłam w rozmiar S. Cena nie jest niska, ale tu nie ma co oszczędzać ;).
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Iza
Recenzja dodana 22.09.2021
Świetne nakładki, które bardzo pomogły mi w karmieniu piersią gdy dziecko nie mogło chwytać sutka przy problemach z wędzidełkiem lub gdy sutki są zbyt małe. Świetnie przylegają do brodawki nie odstają trzeba tylko dobrać odpowiedni rozmiar. Są łatwe w czyszczeniu i mają pojemnik do przechowywania, który świetnie się sprawdza m.in. w podróży. Dziecko bez problemu od razu zaczęło ssać pierś. Nakładki Medela pomogły mi karmić córeczkę przez wiele miesięcy. Bardzo polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Anna Pacura
Recenzja dodana 27.07.2015
nakładki bardzo pomogły przy karmieniu dziecka - to firma polecana przez większość położnych w szpitalu. inne z których próbowałam korzystać miały mniejsze wymiary i dziecko nie mogło ich chwycić. ogólnie wygodnie się ich używało, bez problemu się zakłada. problem jedynie że trzeba było myć co chwilę... no ale z nakładek można było dziecko odzwyczaić i nauczyć jeść normalnie z piersi, bez nakładek pewnie skończyło by się na karmieniu mm
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta Łyżwińska
Recenzja dodana 27.05.2015
Jeżeli ma się problem z kamieniem, to nakladki bardzo pomagają.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5