Matematyka. To się liczy! Podręcznik. Zespół Szkół Zawodowych 1

Indeks: 6491542

Napisz recenzję i oceń
Cena: 43,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Podręcznik To się liczy! do matematyki dla 1 klasy branżowej szkoły pierwszego stopnia pokazuje uczniowi, że matematyka nie jest trudna, a umiejętności matematyczne są wykorzystywane w różnych dziedzinach życia. Pokazuje praktyczne wykorzystanie matematyki dzięki licznym nawiązaniom do życia codziennego i zawodowego, o których mowa w zadaniach i lekcjach branżowych oraz w elementach To się liczy!

Rozwija matematyczne zainteresowania uczniów dzięki dodatkowym zadaniom kształcącym różne umiejętności matematyczne, zamieszczonym na końcu podręcznika w zbiorze zadań. Ułatwia uczenie się dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, przejrzystemu układowi treści oraz dużej liczbie wykresów, tabel i rysunków geometrycznych. Umożliwia sprawdzenie wiedzy i pomaga przygotować się do sprawdzianów przy pomocy zestawów powtórzeniowych na końcu każdego rozdziału.

Jest dostosowany do percepcji młodszego ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: treściom podzielonym na krótkie rozdziały, stałej, uporządkowanej strukturze każdego tematu, przykładom rozwiązanym krok po kroku i skorelowanym z nimi ćwiczeniom, odpowiedziom do wszystkich zadań. Ułatwia prowadzenie zajęć, ponieważ każda lekcja to gotowy scenariusz do zrealizowania danego tematu.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: