LEGO DC Batman, Figurka Batmana do zbudowania, 76259

124,99
(4)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

4.6
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
3.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Klaudia
Recenzja dodana 12.06.2023
Mój 4-letni synek to w tej chwili najwierniejszy fan Lego Super Heroes. Miał okazje bawić się figurkami superbohaterów u swojego starszego kolegi i od tamtego czasu Batman był jego wymarzonym prezentem urodzinowym i to marzenie właśnie spełniliśmy :) Pomimo zaleceń dla starszych dzieci uważam, że jest to też świetna zabawka dla tych młodszych (przy asyście rodzica). Figurka Batmana stworzona z klocków Lego to zarówno rozwój u dziecka umiejętności manualnych, trening koncentracji, planowania, jak i frajda po złożeniu z posiadania dużej, bo 26cm zabawki z ruchomymi stawami. Dla nas strzał w 10!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Asia
Recenzja dodana 09.06.2023
figurka bardzo dobrze odwzorowana. Bardzo szybko się ja składa co oczywiście jest zasługą dobrze przygotowanej instrukcji. Efekt robi oczywiście także peleryna z bardzo przyjemnego i miękkiego materiału. Plusem jest także że twarz jest malowana a nie przyklejana. Świetnie prezentuje się na półce.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Amdor
Recenzja dodana 09.06.2023
Pierwszy przedstawiciel DC dołącza do serii dużych figurek superbohaterskich i od razu wybija się pozytywnie. Konstrukcja jest solidnie zaprojektowana, na tej samej zasadzie co inne figurki z tej serii. Podobnie jak tamte można ustawiać ją w różnych pozycjach dzięki wielu ruchomym stawom – z podobnymi ograniczeniami i kompromisami. Figurka jest wzorowana na filmach Burtona, co wiąże się z monokolorystyczną estetyką, która może przyprawić o lekki oczopląs przy budowaniu. Efekt końcowy robi jednak należyte wrażenie, zwłaszcza dzięki dużej pelerynie, na żywo jeszcze lepsze niż na pudełkowej ilustracji. Do kontrastu służy fajnie wyglądający złoty pas. To zestaw raczej dla dzieci starszych i tych zupełnie dużych – bardziej niż do swobodnej zabawy nadaje się do pozowania* – tym niemniej zdecydowanie godny polecenia. * Figurka jest w tej samej skali co niedawny batmotor z serii Technic, więc chociaż z dwóch różnych filmów, prezentują się razem bardzo dobrze.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Magdalena
Recenzja dodana 08.06.2023
Cała masa radości ze składania ,a teraz z zabawy . Połączenie kloców i figurki super !
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4