Jano i Wito. W trawie

Indeks: 6233557

3.7 (5 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 20,99 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Duży Jano i mały Wito znajdują tajemniczy kamień. Co się stanie, kiedy go dotkną? Ojej, to magiczny kamień! Teraz wszystko zrobiło się taaakie duuuże – wąż jest ogromny, wielka pszczoła robi bzzz, bzzz i można się nawet wspinać na zająca! Wiola Wołoszyn, z wykształcenia logopedka, z zamiłowania blogerka, postanowiła stworzyć książkę, od której nie ucieknie żadne dziecko.

Fascynujący świat słów i dźwięków, kartonowe strony i zajmująca historia zaciekawią nawet najmłodszych czytelników.

Opowieść zilustrował Przemek Liput, który wykreował radosne otoczenie widziane oczami małych dzieci, pełne ciepłych barw i przyjaznych kształtów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
1
3
1
2
1
1

Średnia ocena

3.7
Ocena ogólna
3.7
Jakość
3.4
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Mary
Recenzja dodana 06.08.2020
Moja córka ja uwielbia. Książki służą do budowania u dzieci wyobraźni i ta seria książeczek właśnie do tego została stworzona. Magiczny kamień, magiczne okulary, magiczna włóczka itd. Można sporo historii opowiedzieć:) polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ewa
Recenzja dodana 09.07.2020
Najsłabsza część ale syn uwielbia wszystkie książki. Grube strony ładne obrazki ale niestety szybko się rozwala.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
5
Monika
Recenzja dodana 14.02.2020
Kupiłam książkę zachęcona ilością pozytywnych recenzji. Niestety ogromnie rozczarowała mnie treść. Fabuła jest bardzo słaba. Wątki nie są spójne. Pierwsze dwie strony w żaden sposób nie nawiązują do kolejnych kilku stron, zakończenie jest tak samo miernie napisane - nie nawiązuje do fabuły. Nie czuje się komfortowo czytając taką ksiązkę dziecku, dlatego na jednym razie się skończy i pozostanie żal źle zainwestowanych pieniędzy.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (3)
Jakość
1
Cena
1
Joanna
Recenzja dodana 05.08.2019
Córka (9 miesięcy) uwielbia tą książkę. Strony są grube i dobrze wykonane, dzięki czemu jest naprawdę wytrzymała, a wiem co mówię, bo 'męczymy' tą pozycję codziennie :) Na stronach sporo się dzieje, ale nie są przeładowane treścią. Książka jeszcze długo nam posłuży.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ewelina
Recenzja dodana 17.10.2018
Ogólnie książka ok ale jest mało kontrastowa jak dla dzieci, zwierzatka sa mało widoczne i mało realistyczne (np. czerwona żaba) Jest dużo wolnego miejsca. Nie kupiłabym ponownie.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
2
Cena
4

Sprawdź inne kategorie: