Diagnozowanie zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.18.1

Indeks: 5964933

Napisz recenzję i oceń
Cena: 43,99 zł57,99 zł
Oszczędzasz: 14,00 zł (24%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Podręcznik do kwalifikacji M. 18 w zawodach mechanik samochodowy oraz technik pojazdów samochodowych, część 1. Ma bardzo czytelną strukturę wynikającą z logiki przygotowania i przeprowadzania procesów diagnostycznych - od poznania i zrozumienia zasad działania poszczególnych układów samochodowych, poprzez czynności pomiarowe do interpretacji wyników i sporządzenia dokumentacji.
Liczne wyróżnienia w tekście, schematy, rysunki, fotografie elementów i układów pojazdów samochodowych, narzędzi oraz przyrządów pomiarowych pomagają uczniowi opanować treść oraz wstępnie poznać środowisko pracy w warsztacie samochodowym. Przedstawione są też procedury przebiegu procesów diagnozowania i naprawy zapisane krok po kroku.
Cele każdego rozdziału wymienione w punktach odpowiadają wymaganiom podstawy programowej kształcenia w zawodach, które są jednocześnie wymaganiami egzaminacyjnymi. Każdy rozdział kończy się pytaniami i poleceniami sprawdzającymi oraz zadaniami praktycznymi, które ułatwiają sprawdzenie opanowanych treści oraz umiejętności. Testy wraz z kluczami odpowiedzi zamieszczone na końcu książki zapewniają uczniom trening przed egzaminem.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: