Czytaj z Albikiem. Transport

Indeks: 6368212

5.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Interaktywna książka edukacyjna Transport, to książka z której dowiesz się wiele ciekawostek o pociągach, samolotach, ratownikach i ruchu drogowym. Poznasz kulisy zawodu kierowcy, maszynisty i operatora dźwigu oraz odkryjesz sekrety funkcjonowania maszyn i różnych pojazdów.

Zajrzyj więc do książki i przekonaj się, ile może zmieścić się ładunków do kontenerowca i jaki pociąg jeździ najszybciej na świecie. Na każdej stronie czekają na ciebie quizy i zagadki do rozwiązania. Dzieci poznają zasady bezpieczeństwa na drodze, znaki drogowe i dowiedzą się wielu przydatnych informacji ze świata transportu i maszyn.

  • Książka Transport zawiera ponad 2000 dźwięków i tekstów.
  • Wymiary: 27x23 cm.
  • Wiek: 3-10 lat.

Uwaga: Elektroniczne pióro Albik nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest osobno.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
ania2518
Recenzja dodana 03.06.2022
Bardzo serdecznie polecam. Książka warta swojej ceny!!!!!!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Mama Gwiazdeczek
Recenzja dodana 31.07.2021
Książka podarowana na prezent. Solenizant zachwycony, że może poznać różne pojazdy oraz wszystko to co dzieje się na drodze.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
ElkaN
Recenzja dodana 29.02.2020
Młody uwielbia te "gadające" książki. Ja mam trochę wytchnienia bo ogólnie jest małym Molem Książkowym. Bardzo ciekawie przedstawiona wiedza dotycząca pojazdów, ruchu drogowego
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kurtyna
Recenzja dodana 10.11.2019
Książkę kupiliśmy dla 2 letniego synka bo bardzo zainteresował się piórem i książeczkami siostry(atlas i ciało człowieka). Książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Synek jest zachwycony. Książka zawiera wiele ciekawych informacji, zwrotów i dialogów. Jedyne co mi przeszkadza, ale wydaje mi się że to celowy zabieg w tej konkretnej książeczce że wszystkie odgłosy zwierzątek są głosami udawanym i przez człowieka co bywa irytujące(w ciele człowieka oraz atlasie słyszymy realne dźwięki zwierząt) nie mniej dzieciom to nie przeszkadza. Polecam książkę jak i całą serię czytaj z albikiem! My już wiemy że nasza kolekcja nie zakończy się na 3 książeczkach i instrumentach!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4