Czytaj z Albikiem. Słownik języka angielskiego

Indeks: 6478850

3.8 (5 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 68,99 zł81,99 zł
Oszczędzasz: 13,00 zł (16%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

  • To niezwykły, interaktywny Słownik języka angielskiego, w którym znajdziesz ponad 1000 haseł podzielonych na 11 rozdziałów tematycznych.
  • Książka zawiera dwie wersje językowe – polską i angielską.
  • Prawidłowej wymowy słów nauczą cię native speakerzy, a zawarte w słowniku quizy sprawdzą twoją wiedzę.

Drodzy rodzice i dzieci,

Dziękujemy, że wybraliście nasz Słownik języka angielskiego z serii Czytaj z Albikiem. Ten niezwykły Słownik to doskonałe narzędzie do nauki angielskiego słownictwa. Wszystkie teksty wypowiadane są przez native speakerów, więc bez trudu nauczycie się poprawnej wymowy słów. Słownik jest podzielony na 11 rozdziałów tematycznych, w których znajdziecie ponad 1000 angielskich wyrazów i zwrotów. Słowa są przedstawione za pomocą obrazków, aby można było je łatwiej zapamiętać. Na każdej stronie znajdują się dwie wersje językowe – polska i angielska, dlatego też Słownik ten może być polecany do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. W każdym rozdziale czekają na was utrwalające wiedzę quizy. Na ostatnich stronach książki jest także alfabetyczny spis haseł ułatwiający wyszukiwanie.

Dobrej zabawy!

Uwaga! Książka ta działa tylko z mówiącym piórem Albik. Pióro sprzedawane jest oddzielnie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
1
2
1
1

Średnia ocena

3.8
Ocena ogólna
3.8
Jakość
4.0
Cena
3.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ola
Recenzja dodana 29.03.2022
Świetny słownik. Bardzo polecam. To już nasza 3 książka z serii. Pióro również bardzo łatwe w obsłudze jak i ściąganie plików.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
mn
Recenzja dodana 09.02.2021
Słownik działa z piórem elektronicznym. Dziecko samodzielnie może poznawać słowa. Przy każdym rysunku jest również polska nazwa - Ablik czyta wersję angielską i polską. Lektor mówi z poprawnym akcentem. Dla moich dzieci słownik jest rewelacyjny. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Aga
Recenzja dodana 05.05.2020
Słownik jest świetny! Pióro odczytuje hasła w dwóch językach, więc nadaje się także do nauki polskiego dla dzieci anglojęzycznych. Do każdego hasła są zdania z użyciem danego słówka.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
akuta13
Recenzja dodana 24.12.2019
Zgadzam się z komentarzem poprzedniczki powinno być jasno napisane że do książki nie jest załączony dlugopis. Jest to wprowadzenie kupującego w błąd.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (24)
gosia
Recenzja dodana 10.12.2019
Wszystko ładnie, pięknie, tylko NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, że do książki nie jest dołączone to urządzenie do odczytywania wyrazów po angielsku, jest to oszustwo. Okazuje się, że urządzenie trzeba dokupić oddzielnie i kosztuje ponad dwa razy tyle co książka
Czy opinia była pomocna:Tak (6)Nie (35)
Jakość
1
Cena
1

Sprawdź inne kategorie: