BabyFehn, Australia, książeczka edukacyjna

Indeks: 6282964

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Książeczka edukacyjna, z kolekcji: Australia wraz z uroczym misiem Koalą i jego przyjacielem, inteligentnym Mrówkojadem, Twoje dziecko przeżyje niesamowite przygody, aż w dalekiej Australii.

Piękna, miękka pierwsza książeczka. Na tytułowej stronie wita nas uśmiechnięty miś Koala, z miękkimi łapkami do chwytania. Po otwarciu odkrywamy wisiorek z małym lusterkiem,
pod nim kryje się wyczuwalny paluszkami, motylek. Następnie znajdujemy szeleszczący listek z malutkimi mróweczkami, który odkrywa nam tajemniczego, beżowego chrząszcza. Jego potrząsanie wyzwala dźwięk grzechotki. Po odwiedzeniu mrówki i miniaturowego słoneczka spotykamy uroczego Mrówkojada, który po naciśnięciu radośnie popiskuje. Dzięki elastycznemu pierścieniowi w kształcie litery C możemy łatwo zamontować przy nosidełku, wózku czy łóżeczku. Zabawka przeznaczona dla dzieci od najwcześniejszych dni, pobudzająca do chwytania, potrząsania, ściskania.

  • Niezbędna do poznawania świata, wzbudzająca ciekawość, jednym słowem potrzebna zawsze i wszędzie.
  • Każda strona, to nowe doświadczenie dla maluszka.
  • Przyjazne w dotyku materiały.
  • Bezpieczne lusterko.
  • Elementy interaktywne takie jak piszczałka, lusterko, grzechotka, szeleszczące kartki i różnorodne faktury materiału stymulują zmysły.
  • Rozwija zdolności motoryczne i manualne.
  • Rozmiar 14x15 cm.

Wszystkie zabawki marki FEHN są bezpieczne dla dzieci od 0 lat. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz spełniają normy EN71, CE, badane w instytutach Stiftung Warentest lub Ökotest.

SKU 

6282964

Producent

Fehn

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

BabyFehn

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu