Anatomia ruchu w praktyce. Tom 1. Wprowadzenie do ćwiczeń

Indeks: 7335357

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 73,99 zł89,00 zł
Oszczędzasz: 15,01 zł (17%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Książka pomaga w zrozumieniu natury ruchu. Prezentuje podstawy anatomii w wymiarze praktycznym wynikające z jego obserwacji. Służy pogłębieniu zrozumienia konkretnych ruchów i ćwiczeń i zwiększeniu świadomości ciała.

Skupia się na aparacie lokomotorycznym, który ilustrowany jest ponad tysiącem szczegółowych rysunków wraz z opisami. Prezentuje kości, stawy i mięśnie w relacji do konkretnych ruchów i pozycji. Omawia poszczególne obszary anatomiczne pod względem ich morfologii, wykonywanych ruchów oraz właściwych kości, struktur stawowych i mięśni.

Wiele osób zainteresowanych technikami ruchowymi (takimi jak taniec, pantomima, teatr, joga, relaksacja, itp.) studiuje fizjoterapię, aby znaleźć te statyczne i kinetyczne analizy ułatwiające stosowanie różnych technik. Tą ścieżką podążyła też Blandine Calais: od tańca do fizjoterapii.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Joanna
Recenzja dodana 17.11.2022
Święta to wspaniała okazja na zakupy z głową, a książka przydatna w życiu prywatnym i zawodowym to najlepsze, co można podarować bliskim. Pozytywna ocena ode mnie.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Tadusz
Recenzja dodana 16.11.2022
Mikołajkowy upominek dla fizjoterapeutki, lekarki, ale także osoby spoza kręgu medycznego, np. tancerki, gimnastyka, sportowca, itp. Polecam wykorzystać w praktyce, nie powinna leżeć w kącie, bo związana jest z praktyką.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5