Rainbow High

× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Licencja

Znaleziono: 64 produkty

Rainbow High – lalki pełne kolorów

Lalki Rainbow High zostały zainspirowane kolorami tęczy i nietuzinkowymi, modowymi rozwiązaniami. Posiadają długie włosy i ciekawe fryzury, a stylowe ubrania i różne akcesoria sprawiają, że każda z nich jest zupełnie inna! Wszystkie lalki Rainbow High powinny spodobać się wszystkim posiadaczom i posiadaczkom bujnej wyobraźni. Można się nimi bawić przez wiele godzin na różne sposoby.

Dla lalek Rainbow High z konkretnych kolekcji dostępne są także ubrania, a same lalki charakteryzują się wysoką ruchomością, zatem ich przebieranie jest komfortowe i bezproblemowe. Ręce lalek są w pełni ruchome – można poruszać zarówno dłońmi, jak i zginać je w łokciach. Nogi z kolei poruszają się w biodrach i kolanach. Zapewnia to poczucie autentyczności i urozmaica zabawę. Można ustawiać je w różnych pozach i bawić się np. w pokazy mody.

Lalki Rainbow High to propozycja zarówno do samodzielnej zabawy, jak i do zabawy w grupie. Dzięki temu, że dostępne są w różnych odsłonach i kolekcjach, nie nudzą się. Interesującą propozycję stanowią np. tematyczne lalki Rainbow High dostosowane do pór roku. Dostępne są lalki z ubraniami zimowymi – kurtką, czapką, szalikiem, a także nartami, czy łyżwami. Letnie wersje posiadają z kolei stroje kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne, ręczniki plażowe, czy deski surfingowe. 

Lalki Rainbow High – propozycja świetnej zabawy

To, co wyróżnia lalki Rainbow High – to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Przy ich produkcji zadbano o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Sprawia to, że wszystkie lalki Rainbow High to zabawki na długie lata. 

Zabawki z serii Rainbow High cieszą się sporą popularnością. Jest to spowodowane zarówno ich ciekawym wyglądem, jak i ogromnymi możliwościami, które oferują. Do lalek dokupisz nie tylko elementy garderoby, ale np. basen z leżakami, zestaw z mikrofonem przeznaczony dla piosenkarki, czy też strój cheerleaderki i pompony. Dzięki temu lalka Rainbow High staje się unikalna. Posiada indywidualne cechy i pasje, które mogą również pokrywać się z zainteresowaniami dziecka. 

Jedyne ograniczenie w zabawie lalkami Rainbow High – to wyobraźnia! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lalek, bo wybór który na Was czeka jest naprawdę szeroki.