Playmobil do -45%

Filtruj:

Playmobil do -45%

Znaleziono: 155 produktów

Egzotyczna wyspa, na której pirat ukrył skrzynię pełną skarbów. Gabinet stomatologiczny z dentystą i pacjentem na fotelu. Obóz grabieżców plądrujących staroegipskie groby. Playmobil to zestawy postaci i elementów, dzięki którym można wyczarować chyba wszystko. Wystarczy, że wybierzemy zestaw odpowiedni do wieku i zainteresowań dziecka.

Dla maluchów: Playmobil 1.2.3.   

Twórcy Playmobil z myślą o najmłodszych opracowali specjalną serię 1.2.3. To zestawy klocków, wśród których znajdą się nawet te dla dzieci od 1. roku życia. Są proste i niedrogie, a przede wszystkim bezpieczne i mogą naprawdę zainteresować! Maluchom, które lubią dinozaury, może spodobać się np. zielona wysepka, na której właśnie wykluwa się z jaja mały dinuś! W zestawie nie brakuje nawet opiekuna, który doskonale wie jak zajmować się małym dinozaurem.

Inne propozycje to małe ZOO lub bajkowa, piracka wyspa, albo przenośny straganik pełen warzyw i owoców. Wszystkich opcji jest naprawdę sporo!

Dla przedszkolaków: nie tylko City Life i Country

Nieco starsze dzieci mogą wybierać z jeszcze większej kolekcji zestawów. Dla ułatwienia Playmobil pogrupował je w tematyczne serie, jak np. City Life, Country, Family Fun.

City Life to seria, dzięki której można odtworzyć mniej lub bardziej codzienne sytuacje. Co powiecie na „Dużą rodzinną kuchnię”, gdzie mama, tata i dziecko mogą zjeść wspólne śniadanie? Albo na „Salon z kominkiem”, „Pawilon ślubny dla nowożeńców” lub „Salę rentgenowską”?  Seria Country to zestawy postaci i elementów, z których powstają scenki towarzyszące życiu na wsi i hodowli koni, np. „Spacer z kucykiem”. Tematyka serii Family Fun to z kolei: wakacje, zimowe ferie i w ogóle czas wolny (zapraszamy do „Szkółki narciarskiej”, na „Piknik” i nie tylko!). Warto sprawdzić też kolekcję Playmo-Friends i Fairy!

Playmobil dla młodszych uczniów i nastolatków

Potrzebny prezent dla fana mocnych wrażeń? Strzałem w dziesiątkę może okazać się któryś z zestawów Playmobil City Action. Ciekawą propozycją dla tych, którzy lubią fantastyczne podróże w przeszłość, jest z kolei History. A może szukacie upominku dla wielbicielki baśni? Tu prawdopodobnie sprawdzi się coś z serii Magic – może „Kryształowa brama do zimowej krainy” albo „Księżniczka z jednorożcem”?