Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Licencja

Znaleziono: 87 produktów

Hot Wheels od 1968 roku jest globalną marką samochodów, zabawek oraz produktów licencjonowanych dla dzieci. Zapoczątkowała ją linia 16 metalowych samochodzików w skali 1:64. Obecnie ma miliony fanów na całym świecie i oferuje najatrakcyjniejsze modele aut. Każdego roku opracowywane są nowe kolekcje samochodów przez najlepszych projektantów. Do tej pory wyprodukowano już 4 miliardy aut, ponad 800 modeli i 11 tys. wersji.

Adrenalina, przygoda i ekscytacja

Kto z nas nie zna samochodzików Hot Wheels? Choć niewielkie, są w stanie zagwarantować godziny doskonałej zabawy. Szczególnie jeśli oprócz modeli samochodów, wyposażymy malucha w fantazyjny tor z pętlami, wyrzutniami i innymi akcesoriami, dzięki którym auta będą mogły wykonywać przeróżne kaskaderskie numery. Jednak i bez tego samochodziki Hot Wheels są doskonałymi zabawkami. Mogą przecież szusować po stole, podłodze czy parkowej ławce.

Hot Wheels Star Wars 

Warto pamiętać, że oprócz klasycznych samochodzików Hot Wheels do wyboru mamy również kolekcje tematyczne. Jedną z najbardziej znanych jest seria Hot Wheels Star Wars – wchodzące w jej skład zestawy odtwarzają równe kultowe sceny z gwiezdnej sagi np. zniszczenie gwiazdy śmierci. W walce biorą jednak udział nie bohaterowie, których znamy z ekranu, a samochodziki (lub autostatki) Hot Wheels. Wyścig po kosmicznym torze to emocje nie do opisania!

Hot Wheels Toy Story

Samochodziki Hot Wheels to również świetny prezent dla wszystkich fanów Toy Story. Niektóre autka inspirowane są bowiem postaciami pojawiającymi się w ostatniej odsłonie filmu. Znajdziemy wśród nich m.in. auto w sam raz dla Pastereczki Bo Peep.

Pozostałe kolekcje samochodzików Hot Wheels

„Toy Story” i „Star Wars” to oczywiście niejedyne filmy, które były inspiracją dla kolekcji tematycznych Hot Wheels. Znajdzie się też coś dla miłośników Batmana i innych postaci DC Comics, Marvela czy Super Mario Bros. Dzięki temu samochodziki Hot Wheels mają szansę przekonać do siebie każdego. Zarówno chłopców, jak i dziewczynki.