Filtruj:

Dr brown's - akcesoria do karmienia, pielęgnacji i higieny

Znaleziono: 47 produktów

Dr Brown’s – akcesoria do karmienia i pielęgnacji

Codzienna troska i pielęgnacja malucha to równocześnie prawdziwa przyjemność oraz spore wyzwanie dla rodziców. Dużym ułatwieniem w opiece nad noworodkiem lub niemowlęciem są różnorodne specjalistyczne akcesoria przeznaczone do karmienia, kąpieli a także wspierające utrzymanie higieny jamy ustnej na odpowiednim poziomie. Butelki, szczoteczki do zębów, gryzaki czy antykolkowe smoczki Dr Brown’s dzięki dużemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, wspierają prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych latach jego życia.

Dr Brown’s – butelka antykolkowa

Bolesne kolki to prawdziwa zmora dla maluszka i jego rodziców. Aby przejście z karmienia piersią na butelkowe było jak najbardziej naturalne pierwsze smoczki posiadają specjalne wentyle pomagające odprowadzać powietrze. Dr Brown’s to butelka, która wyposażona jest w dodatkowy specjalny system odpowietrzający. Nie dopuszcza on do powstawania pęcherzyków w pożywieniu, zmniejszając równocześnie możliwość występowania kolek oraz gromadzenia się gazów w małych brzuszkach. Dodatkowo system ten ogranicza utlenianie mleka znajdującego się w butelce, co wpływa na wydłużoną trwałość znajdujących się w pokarmie cennych składników odżywczych, jak witaminy (C, A, E) oraz lipidy.

Wyjątkowe smoczki do butelki Dr Brown’s

W zależności od wieku dziecka zmienia się także jego zapotrzebowanie na ilość pokarmu. Smoczki do butelki Dr Brown’s zapewniają odpowiednią ilość przepływu pokarmu, dostosowaną nie tylko do gęstości pożywienia, ale także zapotrzebowania maluszka. Najwyższej jakości silikon kształtem i miękkością przypomina pierś mamy, przez co przyzwyczajanie smyka do butelki jest znacznie łatwiejsze, wręcz naturalne. System antykolkowy powoduje karmienie bezciśnieniowe, dzięki czemu maluszek nie łyka powietrza, co zmniejsza prawdopodobieństwo występowanie bolesnych kolek, uwierających gazów lub wywołującego niepokój odbijania.

Dbamy o dziąsła i pierwsze ząbki

Nawet gdy maluch nie ma jeszcze ząbków, warto czyścić i masować jego dziąsełka specjalną dwustronną szczoteczką wspierającą zachowanie higieny jamy ustnej. Miękki silikon nie tylko delikatnie czyści, ale również przyjemnie rozciera napuchnięte przy ząbkowaniu dziąsła. Dużym wsparciem w tym trudnym dla dziecka okresie są również gryzaki, które nie tylko wspomagają rozwój aparatu mowy, ale również po schłodzeniu w lodówce przynoszą ulgę w bólu związanym z wyrzynaniem zębów.