Filtruj:

Cobi - klocki i zabawki dla dzieci

Znaleziono: 159 produktów

Polska marka Cobi została założona w 1987 roku jako firma produkująca puzzle i gry planszowe. Jednak w 1992 roku rozszerzono asortyment o plastikowe klocki konstrukcyjne – obecnie to one są największą wizytówką marki. Co więcej, Cobi jest największym producentem tych zabawek w Europie Wschodniej i Środkowej! Sukces Cobi to efekt starannego doboru materiałów do produkcji zabawek (potwierdzają to certyfikaty), wysokiej jakości wykonania i ciekawych projektów, które często nawiązują do kultury i historii Polski. Wystarczy wspomnieć kultowy czołg Cobi, imitujący „Rudego” z „Czterech pancernych”, czy klocki umożliwiające zbudowanie Poloneza, Fiata 126p, czy innych pojazdów, które kiedyś były codziennością na polskich ulicach.

Cobi – nie tylko klocki

Choć klocki to obecnie wizytówka marki Cobi, warto pamiętać, że oprócz nich firma produkuje też inne zabawki. Dzielą się one na kilka kategorii. W pierwszej kolejności warto wymienić gry planszowe, bo to właśnie od nich zaczynało Cobi. Obecnie firma cały czas produkuje gry, a wiele z nich to naprawdę ciekawe tytuły. Poza tym Cobi oferuje również liczne pojazdy (w tym samoloty na licencji „Super Wings”), lalki, maskotki czy instrumenty muzyczne. 

Klocki i zabawki Cobi na Smyk.com

Na Smyk.com znajdziesz wiele kultowych produktów marki Cobi. Dominują klocki, ale nie brakuje tu też innych zabawek z portfolio firmy. Wśród nich są m.in. kolorowe figurki bohaterów z filmu „Emoji” czy wspomniane wcześniej samoloty, które Cobi produkuje na licencji „Super Wings”.