Pojemność [l]

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Cena

pokaż

Dostępność

Znaleziono: 987 produktów

Berlinger Haus – wyposażenie kuchenne

Dla osób samodzielnie przygotowujących posiłki wyposażenie kuchni w wysokiej jakości akcesoria jest niezwykle istotne, ponieważ dobre sprzęty nie tylko ułatwiają ugotowanie czy upieczenie potraw, ale także sprawiają, że przyrządzanie przysmaków jest prawdziwą przyjemnością. Niektóre firmy mają w swojej ofercie całe zestawy w jednakowym stylu, tworzące wyjątkowe kolekcje. Takim przykładem jest węgierska firma Berlinger Haus. Garnki, patelnie, sztućce, noże, chlebaki i wiele innych przyrządów wykonanych z najwyższej jakości materiałów – szeroki i różnorodny asortyment sprawia, że z łatwością można wybrać sprzęt idealnie pasujący do swojej kuchni.

 

Berlinger Haus – garnki i patelnie

Zarówno Garnki Berlinger Haus pojedyncze, jak i w zestawach wyróżniają się wysoką precyzją wykonania, dzięki czemu mogą służyć w kuchni przez wiele lat bez obawy, że ulegną rozszczelnieniu, rozwarstwieniu czy pęknięciu. Większość dostępnych modeli wykonana jest z kutego aluminium pokrytego powłoką tytanową lub granitową, charakteryzującą się zwiększoną twardością i wykazującą właściwości antyprzywierające. Większość naczyń posiada system soft-touch handle – zdolność do bardzo szybkiego nagrzewania dna i ścian, co podczas gotowania potrawy pozwala oszczędzić nawet do 35% energii. Berlinger Haus to garnki, które świetnie się sprawdzają zarówno przy podgrzewaniu niewielkiej ilości zupy dla dziecka, długotrwałym gotowaniu, jak i smażeniu przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu.

 

Berlinger Haus – patelnie do zadań specjalnych

Rondle i patelnie są jednymi z najczęściej używanych naczyń w kuchni. Można na nich błyskawicznie podgrzać potrawę z poprzedniego dnia albo usmażyć czy poddusić większość dań. Patelnie Berlinger Haus mają powłokę teflonową wzbogaconą tytanem lub miałem granitowym, dzięki czemu są znacznie odporniejsze na zarysowania, uszkodzenia i mogą być myte w zmywarce, co znacznie ułatwia codzienne użytkowanie. W szerokiej ofercie marki Berlinger Haus oprócz klasycznych modeli można również wybrać patelnie specjalistyczne, np. do naleśników, placuszków, jajek sadzonych albo potraw grillowanych.

 

Zestawy noży i sztućce Berlinger Haus

Zarówno sztućce, jak i zestawy noży Berlinger Haus wyróżniają się dużą funkcjonalnością i są wygodne w użyciu dzięki odpowiednio wyprofilowanym kształtom. Prosty, lecz elegancki design sprawia, że pasują do kuchni w każdym, nawet najbardziej wymagającym stylu. Dodatkowo sztućce Berlinger Haus dostępne są w kilku kolorach (srebrny, czarny, Rose Gold), wzorach oraz posiadają różne stopnie matowości. Podobnie zestaw noży Berlinger Haus ostrzonych laserowo z jednego fragmentu stali, która ma właściwości antybakteryjne i nie zatrzymuje zapachów żadnej żywności, w tym ryb, czosnku oraz cebuli.