Filtruj:

Baby jogger - wózki, akcesoria do wózków i fotelików samochodowych

Znaleziono: 95 produktów

Baby Jogger

 

Wózek baby jogger to propozycja idealna dla aktywnych rodziców. Takich, którzy nie wyobrażają sobie, by po pojawieniu się na świecie nowego członka rodziny rezygnować ze wspólnych wypraw. Bliskich i dalekich, w znane i nieznane. Wózek baby jogger sprawdzi się również świetnie w przypadku wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo w dobrym stylu. Dlatego na smyk.com nie mogło zabraknąć propozycji wózków od tej marki. Sprawdź jakie modele czekają na Ciebie w naszej ofercie!

 

Czy wiesz, że to właśnie dzięki firmie Baby Jogger rodzice na całym świecie zawdzięczają pierwszy wózek zaprojektowany do biegania ze swoją pociechą? Potrzeba jest matką wynalazków – z takiego założenia wyszedł pewien amerykański dziennikarz Phil Beachler, który zapragnął spędzać czas ze swoim małym synkiem również podczas joggingu. Od tamtej pory minęło już ponad trzydzieści lat, a każdy nowy model wózka Baby Jogger, który pojawia się na rynku wciąż potrafi zachwycić:

 
  • • lekkością,
  • • łatwością w składaniu i rozkładaniu (specjalny, opatentowany system gwarantuje, że zrobisz to właściwie w jednej chwili),
  • • wygodą w prowadzeniu po różnego rodzaju podłożu.

Dlatego jeśli stawiasz na aktywność i szukasz wózka, który sprawdzi się w każdym terenie  Zwróć uwagę na wózek baby jogger city mini. Na smyk.com oferujemy ten i inne modele zarówno w opcji klasycznej, jak i przeznaczonej dla bliźniaków. Sprawdź zresztą sama, który wariant wózka baby jogger najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 

W tej kategorii czeka na Ciebie zarówno wymarzona spacerówka Baby Jogger jak i gondola, dlatego bez względu na wiek Twojego smyka możecie cieszyć się wygodą i swobodą bez względu na cel podróży. Twoje pociechy pojawiły się na świecie w odstępie roku lub dwóch? Mamy rozwiązanie w postaci dodatkowego siedziska, dzięki któremu zapewnisz wygodny spacer obojgu maluchom jednocześnie. Na smyk.com znajdziesz też cały szereg akcesoriów do wózka Baby Jogger – począwszy od moskitiery i folii przeciwdeszczowej aż po różnego rodzaju torby, tacki i adaptery. Sprawdź, co czeka na Ciebie na smyk.com!