Filtruj:

Aquabeads

Znaleziono: 36 produktów

Kreatywna zabawa z koralikami Aquabeads

Twoja pociecha uwielbia kreatywne zabawy, które ogranicza jedynie wyobraźnia? Sklejane wodą koraliki Aquabeads to dla niej idealny prezent! Nowatorska zabawka dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo radości i uśmiechu. Pozwoli stworzyć kreatywne prace plastyczne, które zachwycą wszystkich bliskich i przyjaciół!

Na smyk.com znajdziesz oryginalne koraliki Aquabeads, z których dziecko wykona niemal wszystko – obrazki, dekoracje, figurki i biżuterię. Oferujemy duży wybór gotowych zestawów, a także produktów uzupełniających, np. dodatkowych koralików, podkładek, spryskiwaczy do projektów czy aplikatorów do układania kuleczek. Przygotowaliśmy też propozycje dla miłośników bajek. Na przykład z koralików Aquabeads Frozen Twój szkrab stworzy bohaterów animacji „Kraina Lodu”, a z Aquabeads Minionki – tak lubiane przez dzieci żółte stworki.

Zabawa z Aquabeads

Aquabeads to niezwykłe koraliki, które łączą się w magiczny sposób. Aby stworzyć z nich dzieło, nie trzeba stosować substancji klejących, gorącego żelazka ani jakiegokolwiek innego źródła ciepła. Wystarczy spryskać je zwykłą wodą, a koraliki skleją się w odpowiedni sposób. To sprawia, że pociecha może od początku do końca samodzielnie wykonać obrazek, co daje jej ogromną satysfakcję i radość.

Koraliki Aquabeads – dla rozrywki i rozwoju dziecka

Kuleczki Aquabeads zapewniają dzieciom wyśmienitą zabawę, ale to niejedyna zaleta tej niezwykłej zabawki. Oryginalne zestawy mogą pomóc maluchom rozwinąć ich zdolności manualne, kreatywność oraz zmysł artystyczny. Zabawa z koralkimi Aquabeads nie znudzi się zbyt szybko, ponieważ na smyk.com czeka na Was imponująca liczba najróżniejszych zestawów. Przygotowaliśmy pakiety tematyczne – np. z magicznego świata wróżek lub krainy zwierząt, a także kreatywne zestawy w połyskujących lub pastelowych odsłonach. Dzięki temu Twoja pociecha może tworzyć niesamowite dzieła samodzielnie lub ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi!