Filtruj:

Szafki i wieszaki na klucze

Znaleziono: 56 produktów

Wieszak, czyli klucz do porządku

Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się zgubić klucze — czy to do mieszkania, czy samochodu. Odkładasz je w przypadkowe miejsce, a potem nie jesteś w stanie ich znaleźć? Jest na to sposób — wieszak na klucze! Ten praktyczny element sprawi, że Twoje klucze już zawsze będą miały swoje stałe miejsce. Kiedy wyrobisz sobie nawyk odkładania wszystkich kluczy w jedno miejsce, nie będziesz musiał martwić się o to, że je zgubisz. 
Alternatywą dla wieszaka jest skrzynka na klucze. Dzięki temu, że jest zamykana, pozwala zachować nieco większą dyskrecję. Może posiadać różne, ciekawe wzory, które świetnie sprawdzą się w roli dekoracji Twojego wnętrza. Swoim wyglądem bardziej przypomina ozdobę, niż schowek!

 

Jaką skrzyneczką na klucze wybrać?

Skrzyneczka na klucze — przymierzasz się do jej zakupu? W takim razie, na co powinieneś zwrócić uwagę? Przede wszystkim na ilość haczyków — tego typu szafka na klucze powinna mieścić nie tylko kluczyki do domu, ale także do samochodu, czy garażu. Ułatwi Ci to organizację i zapewni porządek. Kwestie estetyczne także nie pozostają bez znaczenia! Skrzynki na klucze warto dopasować do stylu, w jakim zostało zaprojektowane wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz skrzynki minimalistyczne, klasyczne, jak i eleganckie. 
Przemyśl dobrze wybór pomiędzy skrzyneczką a wieszakiem. Wieszak na klucze charakteryzuje się nieco większą uniwersalnością, będziesz mógł powiesić na nim również elementy garderoby. U nas znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości skrzyneczki i wieszaczki na klucze. Decydując się na produkt z naszej oferty, możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez kolejne lata!