Plafony i półplafony

Znaleziono: 5 produktów

Półplafony i plafony

Plafony sufitowe należą do najpopularniejszych rodzajów oświetlenia stosowanych w domach i mieszkaniach. Szukasz alternatywy dla tradycyjnych żyrandoli? Ofertę SMYKA wypełniają lampy plafony w różnych rozmiarach, kolorach i stylach! Dostępne modele zwiększają estetykę pomieszczenia, jednocześnie nie przytłaczając wnętrza swoją obecnością. Na miłośników nowoczesnych rozwiązań czekają egzemplarze zasilane technologią LED. Poznaj plafony sufitowe dostępne na smyk.com!

 

Oświetl swój salon z plafonami sufitowymi!

Z naszymi dużymi plafonami sufitowymi do salonu każda przestrzeń zostanie rozświetlona! Dostępne w ofercie SMYKA modele obejmą każdy kąt przestrzeni mieszkalnej. Wbrew powszechnym przekonaniom, plafony do salonu zapewniają takie samo oświetlenie jak żyrandol. Proponowane modele mają również ogromny wpływ na odbiór wnętrza. Ze względu na przyleganie do sufitu plafony sprawdzą się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, a Twój salon zyska jeszcze więcej przestrzeni!

 

Nowoczesne plafony do salonu – eleganckie i stylowe rozwiązanie

Nowoczesne plafony stanowiące ofertę SMYKA to rozwiązanie dla osób ceniących elegancką i stylową aranżację wnętrza. Koniec końców to właśnie oświetlenie decyduje o atmosferze we wnętrzu mieszkania i komforcie domowników. Nowoczesne lampy plafony LED to przede wszystkim minimalizm, który nie będzie zaburzał kompozycji całego wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz również modele zwieńczone metalowym pierścieniem na obwodzie.

 

Duże plafony sufitowe do salonu – oświetlenie większej przestrzeni

Pokój dzienny w większości przypadków zajmuje najwięcej miejsca w całym mieszkaniu. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dziesiątki plafonów sufitowych o większych gabarytach! Nasze modele rozświetlą każdy kąt przestrzeni mieszkalnej – od strefy wypoczynkowej po część jadalną. Plafony sufitowe nie wymagają również szczególnej pielęgnacji. W większości przypadków wystarczy wykorzystać tradycyjny płyn do mycia szyb i niewielką szmatkę.

 

Lampy plafony LED – energooszczędne oświetlenie

Szukasz sprawdzonego sposobu na obniżenie rachunków za prąd? Plafony sufitowe LED to gwarancja niższego poboru energii i rozświetlonego wnętrza! Dostępne w naszej ofercie modele przekształcają prąd bezpośrednio w światło przez ruch elektronów, zlokalizowanych wewnątrz diody. Proponowane plafony sufitowe różnią się pod kątem barwy oświetlenia. Od ciepłej przez neutralną po zimną – dostosuj oświetlenie do indywidualnych preferencji!