Kinkiety

Znaleziono: 192 produkty

Kinkiety

Kinkiety to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie, ożywiające wnętrze każdego mieszkania. W pokoju odgrywają one również rolę dekoracyjną! W ofercie SMYKA znajdziesz dziesiątki kinkietów – od klasycznych po nowoczesne, dopasowane do współczesnych aranżacji. Dostępne w naszym asortymencie egzemplarze dopasowujesz do każdej przestrzeni. W stosunku do innych rodzajów oświetlenia kinkiety zajmują znacznie mniej miejsca. Z tego względu stanowią idealne rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń. Poznaj kinkiety dostępne na smyk.com i zadbaj o odpowiednie oświetlenie swojego domu!

 

Kinkiety – eleganckie i praktyczne rozwiązanie

Poszukujesz oświetlenia łączącego elegancki design z praktycznością w codziennym użytkowaniu? Kinkiety ścienne są rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie! Dostępne w ofercie SMYKA modele doskonale wpisują się w obecne trendy aranżacyjne. Minimalistyczne kinkiety czarne doskonale oświetlają pozostałe elementy ozdobne mieszkania. Można je również umieścić w korytarzu, sypialni łazience, a nawet w gabinecie.

 

Kinkiety ścienne – nowoczesne i stylowe

Lampy kinkiety to rozwiązanie doskonałe dla osób, ceniących sobie nowoczesny design uzupełniony przez stylowe elementy dekoracyjne. W ofercie SMYKA znajdziesz minimalistycznie wykonane modele, idealne do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Szczególnie popularne są kinkiety na ścianę w stylu Loft. Lampy tego typu stanowią porywające połączenie czerni i drewna, komponujące się z pozostałymi elementami aranżacji.

 

Kinkiety na klatkę schodową – bezpieczeństwo w ciemnych pomieszczeniach

Kinkiety możesz umieścić w miejscach, do których nie dosięgają tradycyjne lampy bądź oświetlenie sufitowe. Dostępne w naszej ofercie modele rozświetlą wszystkie narożniki pokoju, ciemne korytarze i pomieszczenia bez okien. Oferowane modele mogą znacząco poprawić bezpieczeństwo domowników. Kinkiety na klatkę schodową pozwolą uniknąć niepotrzebnych wypadków i ułatwią poruszanie się w nocy.

 

Kinkiety do sypialni nad łóżko – romantyczne oświetlenie

Kinkiety do sypialni nad łóżko to najlepszy sposób na zbudowanie romantycznej atmosfery! Dziesiątki dostępnych w ofercie SMYKA modeli wyróżnia ciepłe światło, budujące nastrój i wprowadzające organizm w stan głębokiego relaksu.

 

Kinkiety zamontowane w sypialni ułatwiają wieczorne czynności pielęgnacyjne. Dodatkowe źródła światła zamontowane nad łóżkiem rozświetlą książki i gazety przeglądane przed zaśnięciem. Wykorzystując kinkiety w sypialni, nie musisz się martwić o zmęczenie oczu spowodowane czytaniem w ciemnościach.