Odkurzacze pionowe

Znaleziono: 3 produkty

Charakterystyka odkurzaczy pionowych

Odkurzacze pionowe coraz częściej goszczą w naszych domach. Są chętnie wybierane z wielu powodów, a jednym z nich są ich kompaktowe wymiary. Sprzęt zajmuje niewiele przestrzeni, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu, ale także bez problemu znajdziesz na niego miejsce!

Co więcej, odkurzacze pionowe są wyższe niż standardowe modele, dzięki czemu nie musisz schylać się podczas sprzątania. Jest to więc dobre rozwiązania dla osób, które doświadczają np. bólów pleców podczas korzystania z ciężkiego sprzętu. Odkurzacze te często charakteryzują się mniejszą mocą niż tradycyjne odpowiedniki. I choć na co dzień nie powinno to przysparzać żadnych problemów, w przypadku nietypowych powierzchni, takich jak np. dywan typu shaggi — może być konieczne zastosowanie mocniejszego urządzenia.

 

Odkurzacze pionowe i ich parametry

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza pionowego? Jest to przede wszystkim jego moc. Im będzie wyższa, tym usuwanie zanieczyszczeń będzie sprawniejsze i łatwiejsze. Kolejnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę, jest czas odkurzania. Odkurzacze pionowe są najczęściej bezprzewodowe i ładuje się je w gniazdku. Czas odkurzania powinien być dostosowany przede wszystkim do powierzchni mieszkania. Jeśli z kolei interesują Cię odkurzacze pionowe przewodowe, takie modele również są dostępne.

Pragniesz zakupić odkurzacz pionowy Xiaomi, Philips, Bosch, a może Electrolux? Produkty tych marek i wielu innych znajdziesz w naszej ofercie.