Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

więcej

Cena

pokaż

Marka

Dostępność

Kubuś puchatek - zabawki i ubrania z twoim ulubionym bohaterem

Znaleziono: 46 produktów

Najsłynniejszy miś na świecie? Kubuś Puchatek! Choć maluchy (i nie tylko) kochają różne niedźwiadki, to właśnie tytułowy bohater książek A.A. Milne zdobył jak dotąd chyba największe grono wielbicieli. Aż trudno uwierzyć, ale ta przesympatyczna postać ma już ponad sto lat. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie Puchatek przestał być ważny dla małych i dużych!

 

W tej kategorii przygotowaliśmy wszystko, co może przydać się fanom misia o małym rozumku, lecz ogromnym sercu. Znajdziesz tu zarówno zabawki jak i książeczki, ubranka i przedmioty codziennego użytku, które łączy jedno: powstały z myślą o sympatykach Puchatka. A także wszystkich tych, którym równie bliski jest: Krzyś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Królik i Kangurzyca ze swym Maleństwem.

 

Kubuś Puchatek: maskotka dla każdego

Na smyk.com znajdziesz ubranka i zabawki, które sprawią, że w pokoju Twojego maluszka zagości przemiły nastrój z chatki Puchatka. A może i z całego Stumilowego Lasu, gdzie króluje przyjaźń i wesołe przygody. Nie dość, że Kubuś i jego przyjaciele są wybornymi towarzyszami w zabawie, odznaczają się przeuroczą aparycją! Zarówno na niemowlęcych ciuszkach, jak i na obrazkach na ścianę prezentują się doskonale.

 

Kubuś Puchatek: zabawki na każdą okazję

Zabawki rodem ze Stumilowego Lasu to wspaniały pomysł na upominek dla wszystkich i na każdą okazję. Nie tylko urodziny, imieniny, Gwiazdkę czy Dzień Dziecka, ale również w Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, który jest obchodzony na całym świecie 18 stycznia.