Filtruj:

Buciki niemowlęce

Znaleziono: 24 produkty

Twoja pociecha uroczo gaworzy w łóżeczku? A może odważnie stawia pierwsze kroczki? Na smyk.com znajdziesz niemowlęce buciki dla maluchów, które nie potrafią jeszcze chodzić, jak i pociech, które właśnie się tego nauczyły.

 

Tak zwane buciki niechodki bardzo często pojawiają się w sesjach ciążowych, bo to właśnie od nich rodzice często zaczynają kompletowanie wyprawki. To symbol tego, że niedługo rodzina powiększy się o urocze maleństwo, które będzie potrzebować malutkich, lekkich bucików.

 

Buciki niechodki dla dziewczynki i chłopczyka

 

Dostępne w naszej ofercie modele zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, by zapewniać stopie maluszka komfort i odpowiednią przewiewność.

 

W naszej ofercie znajdziesz niemowlęce buciki dla dziewczynek i chłopców, zarówno dla noworodków jak i maluchów do drugiego roku życia. Miękkie, antypoślizgowe podeszwy ułatwiają stawianie pierwszych kroczków, zaś dłuższe cholewki uniemożliwiają zsunięcie się bucika z nóżki. Łatwe zapięcia ułatwiają opiekunom zakładanie obuwia maluszkom, a przyjazne kształty i motywy sprawiają, że dzieci wyglądają w swoich pierwszych bucikach przeuroczo.

 

Buciki niechodki zimowe, wiosenne, letnie i na jesień

 

Na smyk.com bez problemu znajdziesz buciki niemowlęce dla dziewczynki i chłopca na każdą porę roku. Na przykład niechodki zimowe są nie tylko cieplejsze, ale swym wyglądem mogą nawiązywać do zbliżającej się Gwiazdki. Dlatego kiedy chcesz wystroić swoją pociechę na pierwszą wigilijną wieczerzę, możesz postawić na czerwone minitrzewiczki ze świętym Mikołajem.

 

Jesienią świetnie sprawdzić mogą się cieplutkie buciki w kolorach nawiązujących do barw, które przybierają październikowe drzewa. Uniwersalnym i wciąż bardzo stylowym wyborem są buciki w odcieniach szarości – pasują do wszystkiego. Wiosną i latem cudownie prezentować będą się jasne lub wielobarwne niechodki. Nasza oferta to również białe modele, które świetnie sprawdzą się podczas ważnych okazji – np. chrztu. Sprawdź, co czeka na smyk.com!