Brzuszek na ciuszek

Brzuszek na ciuszek
Brzuszek na ciuszek

Każda wielka zmiana ma swój początek w choćby najmniejszej zmianie nawyków. Przyszłość Ziemi jest w rękach jej mieszkańców. W SMYKU wierzymy, że nasze działania mają wielką moc, dlatego wraz z firmą Wtórpol i Fundacją Happy Kids stworzyliśmy projekt Brzuszek na ciuszek.

Brzuszek na ciuszek Dzieci rosną bardzo szybko i ciuszki błyskawicznie stają się za małe, a i dorosłym ubrania nierzadko przestają odpowiadać krojem lub kolorem. Zwolnij miejsce w szafie, myśl ekologicznie i daj ubraniom drugie życie. W imię zrównoważonej mody i w trosce o naszą planetę już od początku lutego w 43 wybranych* sklepach SMYK pojawią się specjalne ekokontenery akcji Brzuszek na ciuszek z wizerunkiem uroczego Kangurka. A otwory umieszczone w górnej i dolnej części pojemnika umożliwią oddanie niepotrzebnych ubrań zarówno dorosłym klientom, jak i tym najmniejszym.


Dbając o planetę, pomagajmy innym! Za każdy 1 kg niepotrzebnych ubrań, które trafią do ponownego obiegu, Fundacja Happy Kids otrzyma 1 zł na wsparcie bieżących działań.

  Brzuszek na ciuszek

Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z firmą Wtórpol, która zajmuje się wprowadzaniem odzieży do obiegu wtórnego i wykorzysta każdy ciuszek z brzuszka Kangurka. Ubrania nadające się do użytku znajdą nowych właścicieli, a te bardziej zniszczone zostaną poddane recyklingowi, za to nic nie trafi na wysypisko śmieci!

Brzuszek na ciuszek

Napełnij torbę Kangurka używanymi ciuszkami,

Brzuszek na ciuszek

Lista sklepów →

Może Cię również zainteresować: