Zaginione Miasta. Tom 5. Gwiazda Przewodnia

Indeks: 7173564

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 30,99 zł42,90 zł
Oszczędzasz: 11,91 zł (28%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Harry Potter i Percy Jackson na pewno znają już Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!

„Gwiazda Przewodnia” to V tom serii „Zaginione Miasta”.

Sophie wróciła do Zaginionych Miast – ale Zaginio?ne Miasta nie są już takie same. Nad tym lśniącym światem wisi groźba wojny. A Niewidziani wywołują zamęt, gdzie tylko się da.

Granice między przyjacielem a wrogiem uległy rozmyciu i Sophie nie ma pewności, komu może zaufać. Kiedy jednak dowiaduje się, że osoby, które kocha najbardziej na świecie, staną się kolejnymi ofiarami, wie, że musi działać.

Kluczem może być tajemniczy symbol – gdyby tylko wiedziała, jak go odczytać… – a każda nowa wskazówka potwierdza rozmiar mrocznego spisku. Nie tylko Czarny Łabędź coś sobie zaplanował. Niewidziani opracowali własną broń i jeśli Sophie ich nie powstrzyma, możliwe, że w końcu uda im się przejąć nad nią kontrolę. Wygrana wcale nie jest taka pewna…

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Faaibaa
Recenzja dodana 26.05.2022
Przyjaciele są w bardzo ciężkim położeniu. Nie są pewni, komu mogą zaufać. Przede wszystkim chodzi o Keefe'a, który przebywa we wrogiej organizacji, ale poświadcza, że nadal jest z nimi. Sophie zstanawia się ile chłopak jest w stanie poświęcić, aby dowieść własnych racji... Bardzo spodobała mi się kreacja tego bohatera. Przez długi czas nie byłam pewna, jak rozwinie się ta sytuacja. Książka zaskakuje i wciąga na całego. Odnajdziecie w niej ogrom akcji, przyjaźni i sporą dawkę nadziei. Muszę przyznać, że nie można się przy niej nudzić. Świetny pomysł na zaskakującą fabułę. Nadal uważam, że chociaż posiada cudowne wnętrze, to w żadnym wypadku nie jest podobna do Harry'ego Pottera (wiele osób zaznacza takie porównania). To całkiem oryginalna pozycja, z którą z całą pewnością warto się zapoznać. Odnajdziecie w niej bohaterów obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Mam wrażenie, że z książki na książkę historia robi się coraz bardziej ciekawa i intrygująca. Czekam na kolejną część!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5