Wiewiórki, które nie chciały się dzielić

Indeks: 6220450

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Ostatnią rzeczą, o której myśli beztroska wiewiórka o imieniu Cyryl, są zapasy na zimę. Jest przecież tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia! Jednak kiedy głód zagląda mu w oczy i okazuje się, że przegapił porę zbiorów, Cyryl wie, że ma ostatnią szansę, by znaleźć coś do jedzenia. Nagle na drzewie zauważa ostatnią w tym sezonie szyszkę! Ale nie tylko on czai się na smakołyk…

Czy Cyryl go zdobędzie, zanim dopadnie ją najbardziej skrzętna wiewiórka w lesie? Przezabawna historia o tym, że prawdziwe szczęście można odnaleźć, tylko dzieląc je z innymi. Najnowszy picturebook duetu Rachel Bright i Jim Field!

Wyjątkowy tytuł, w którym główną rolę odgrywają ilustracje. Książka wspaniale wspiera rozwój dziecka, i to na wielu płaszczyznach. Ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Piękne, kolorowe i całostronicowe rysunki są doskonałą okazją do rozmów i dyskusji z dzieckiem na różne, czasem poważne tematy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
A
Recenzja dodana 16.02.2022
Bardzo fajna pozycja. Teoretycznie książka przeznaczona 4+. ja kupiłam jak synek miał 2.5 roku. Teraz ma 3.5 i nadal czytamy.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
mama N
Recenzja dodana 27.10.2021
Fantastyczna książka. Zabawna, z morałem. Tekst chwytliwy. Moja 2 latka od dawna prosi o wiewiórki i czytamy je każdego dnia. Teraz tylko przewracam strony A ona sama recytuje tekst.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
KarolinaR
Recenzja dodana 07.10.2021
Polecam WSZYSTKIE książki tej autorki! Nie dość że przepięknie ilustrowane to bardzo mądre i z sercem. Moja córcia uwielbia,tak samo jak dzieci z przedszkola w którym pracuje :)
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Justyna
Recenzja dodana 01.07.2021
Polecam,bardzo fajna książka. Może ją czytać codziennie i się nie nudzi.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5