Mysz, która chciała być lwem

Indeks: 6159275

5.0 (6 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 28,99 zł32,99 zł
Oszczędzasz: 4,00 zł (12%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Siła wcale nie musi tkwić w rozmiarze!

Poznajcie małą Mysz, która najbardziej na świecie chciałaby żeby inni zwracali na nią uwagę. Bycie małym nie jest łatwe... Mysz chciałaby zostać zauważona, lecz jej rozmiar okazuje się DUŻYM problemem. Dochodzi do wniosku, że jedynym stworzeniem, które może jej pomóc, jest wielki i groźny lew. Kiedy zbiera się na odwagę, by poprosić go o lekcje ryczenia dzieje się coś, co całkowicie ją zaskakuje. Okazuje się, że siła wcale nie musi tkwić w rozmiarze.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
6
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Gosia
Recenzja dodana 14.02.2022
Świetna historia, bardzo mądra i przepięknie napisana, bardzo ładnie ilustrowana.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 29.12.2020
Książka rewelacja! Moja 2,5 latka uwielbia ją. Możemy ją czytać nawet co wieczór przed spaniem. Piękne ilustracje i fajna, zarazem mądra opowieść. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Agnieszka
Recenzja dodana 27.10.2020
Polecam, książka to pięknie wydana, mądra i zabawna opowieść, do czytania przed snem oraz oglądania w ciągu dnia. Jedna z ulubionych mojego 3-latka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna
Recenzja dodana 20.04.2020
Czytamy "Mysz" codzinnie do spania. Książka najlepsza z całej serii.Rymowana z pięknymi ilustracjami.Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Mari
Recenzja dodana 14.11.2019
Cudna książka, piękne ilustracje. Córka ją uwielbia.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 15.05.2018
Jest to naprawdę mądra, pouczająca, bardzo zabawna i interesująca opowiastka. Nie ma tutaj żadnych sztywnych zasad, poleceń co powinno się robić, a co nie, ani jak powinno się zachowywać, a jak nie. Tutaj poznamy fajną historyjkę małej myszki, która miała marzenie i wielkiego lwa, który się bał. Wszystko napisane w bardzo przystępny sposób, wszystko zmieściło się w krótkim tekście, a morał i tak jest jasny i jak najbardziej zrozumiały :) Także wiecie już, że tekstem jestem szczerze zachwycona, ale równie mocno podoba mi się też wygląd tej książki. Ma ona bowiem duży format, który co prawda ciężko trzymać na półce, ale i tak jest świetny i bardzo lubię takie wielkie książki. Mamy tutaj także twardą okładkę i śliskie strony co zawsze jest na plus :) Mamy też dużą czcionkę, mało tekstu, a tekst ten jest rymowany przez co jeszcze lepiej wpada w ucho. Nie sposób nie uśmiechnąć się przy tej historyjce :) No i oczywiście nie mogłaby pominąć ilustracji - moim zdaniem mistrzostwo! Są śl
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: