Perfect House, Kitchen, profesjonalny płyn do mycia kuchni, 500 ml

Indeks: 6506884

Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Perfect House Kitchen to produkt przeznaczony do czyszczenia kuchni i urządzeń w niej się znajdujących. Doskonale czyści blaty, kuchenki, płyty indukcyjne i ceramiczne, okapy, zlewozmywaki, płytki, lodówki, czy nawet kosze na śmieci

Uniwersalność płynu pozwala wyczyścić jednym preparatem całe pomieszczenie kuchenne. Łatwa aplikacja pozwala szybko usunąć codzienne zabrudzenia, jak tłuszcz czy osad, nawet w przypadku zaschniętych plam, nie pozostawiając przy tym zacieków czy plam, nie niszcząc i rysując czyszczonych powierzchni. Zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem.

Profesjonalny płyn do mycia Perfect House Kitchen czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie:

  • lodówki
  • kuchenki gazowe i elektryczne
  • piekarniki
  • okapy
  • ruszty
  • płyty ceramiczne i indukcyjne
  • kafelki
  • kosze na śmieci

Sposób użycia: płyn rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką. Po zastosowaniu preparatu na powierzchnię mającą bezpośredni kontakt z żywnością - czyszczoną powierzchnię przemyć bieżącą wodą.

UWAGA! W przypadku powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z jedzeniem po nałożeniu preparatu należy przetrzeć ją czystą, lekko wilgotną szmatką. Tak samo postępuj w przypadku powierzchni, które są błyszczące (płytki, płyty ceramiczne i indukcyjne).

W przypadku stosowania preparatu na stal nierdzewną lub kamień naturalny po użyciu dokładnie spłucz czyszczoną powierzchnię wodą i wytrzyj do sucha.

Płyn nie nadaje się do czyszczenia drewnianych blatów i szafek. W tym celu zastosuj Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych.

W przypadku bardzo silnych zabrudzeń nałóż preparat na plamę, odczekaj 10-15 minut i przetrzyj lub powtórz czynność.

Ingredients: zawiera: <5% niejonowych środków powierzchniowo – czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo – czynnych, Tetrasodium EDTA, konserwanty(Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine), kompozycję zapachową (Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu