Old Spice, Wolfthorn, żel pod prysznic dla mężczyzn, 400 ml

Indeks: 6155657

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Któż mógł przypuszczać, że dziki zapach żelu pod prysznic Wolfthorn może pomóc zwalczyć problemy z niezbyt świeżym i towarzysko problematycznym zapachem? Całkiem możliwe, że wiedział o tym Arystoteles lub gadające sowy, ale na pewno nie zwykli ludzie, a tym bardziej zwykłe sowy. W królestwie zwierząt i ludzi, zwanym Ziemią, jest tylko jedno zwierzę wystarczająco inteligentne, by pachnieć jak najprzystojniejsze z nich wszystkich i oczywiście jest to mężczyzna, który pachnie tak, jak mógłby pachnieć wilk, gdyby wilk pachniał jak przystojny facet. Właśnie w ten sposób toczą się sprawy w królestwie, o którym mówię. I jeśli kiedykolwiek będziesz chciał tu wpaść, najpierw dowiedz się, jak dobrze pachnieć dzięki Old Spice Wolfthorn. Żel pod prysznic Old Spice to odświeżający zapach dla mężczyzn lub nocnych stworzeń, które nie boją się swojej męskości (i żelu pod prysznic).

  • Z żelem pod prysznic Old Spice Twoje ciało będzie wiedziało, jak dobrze pachnieć.
  • Żel pod prysznic Old Spice może sprawić, że nawet dziki człowiek stanie się jeszcze bardziej dziki. Uwolnij dziką stronę męskości.
  • W świecie dobrych zapachów Wolfthorn jest królem. To zapach zainspirowany czystymi składnikami, przeznaczony dla faceta, który jest męski, kuszący i niebezpieczny.
  • Męskie zapachy, które pasują do naszych dezodorantów.
  • Odświeżająca piana, która rozprawia się z brudem i nieprzyjemnym zapachem.
  • Formuła nawilżająca pozostawia Twoją skórę gładką - Twoja skóra nie jest ściągnięta ani wysuszona.
  • Uwolnij swoją dziką naturę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu