Muduko, MixTura, gra familijna

25,49
(6)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
6
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Zaczytane Strony
Recenzja dodana 20.06.2022
Jest to gra dla minimum czterech osób, ale moim zdaniem najlepiej, żeby graczy było jeszcze więcej, ponieważ wtedy jest dużo śmiechu i zabawy, gwarantuje, że na pewno nie skończy się na jednej czy dwóch rozgrywkach, bo ten świat bardzo wciąga. Fajnie, że gra jest szybka, więc na pewno nie znudzi uczestników, a rozbudzi ich apetyt na kolejną rozgrywkę, bo każdy będzie chciał choć raz wygrać. Dobrze też w grę poradzą sobie młodsze dzieci, które potrafią już czytać i grać taktycznie, ewentualnie można grać we dwoje jako drużyna, i wtedy na pewno szybko wszystko załapią. Mix Tura to gra bardzo prosta, zasad można nauczyć się w kilka minut, ale już rozgrywka nie jest taka łatwa, bo nigdy nie wiemy, jaki eliksir wylosujemy i jak potoczy się dalsza rozgrywka, ale dzięki temu jest nutka ekscytacji, za każdym razem, kiedy ktoś ponosi kartę ze stosiku.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Bez książki w tytule
Recenzja dodana 20.06.2022
Czy życie goblina jest łatwe? No, nie do końca. Przynajmniej nie w grze "Mix Tura" gdzie goblin musi jako przymusowy ochotnik testować wiedźmie eliksiry. Część z nich nie jest szkodliwa dla zdrowia, a przynajmniej nie zabija. Część eliksirów jest zabójcza. Ale nawet wtedy można ożyć i jako były duch wygrać grę. Z tym, że wiedźma nie przyjmuje odmowy. Więc trzeba zostać królikiem doświadczalnym. W grze "Mix Tura" nic nie jest na poważnie, więc nawet jak zginiecie to z uśmiechem na ustach. A zawsze możecie przecież rozpocząć grę od nowa. "Mix Tura" to karcianka w sam raz na imprezę w dobrym towarzystwie. Czasem może pojawić się też Besztia. Nie, nie chodzi o wiedźmę. Przy grze w większej grupie sami się przekonacie. Albo i nie. Bo może zginiecie wcześniej. Jeśli chcecie miło spędzić czas i dobrze bawić się w towarzystwie to gra jest dla Was. Zasady gry są dziecinnie proste (to też gra dla dzieci od 8 lat) więc spokojnie to może być rodzinna gra imprezowa.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kasia
Recenzja dodana 19.06.2022
gra świetnie się sprawdzi na wszelkiego rodzaju imprezach tych dla dorosłych jak i dla dzieci, dzięki temu że może w nią grać aż 10 osób. Zasady gry są bardzo proste, nie trzeba długo tłumaczyć, szybko możemy przejść do rozgrywki. Rozgrywki są dynamiczne, dość szybkie, wywołujące wiele śmiechu i emocji. Po grę „Mix Tura” można sięgać wiele razy i zawsze będzie wprawiać w dobry nastrój.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Maciek
Recenzja dodana 14.06.2022
Gra jest świetna, doskonale sprawdza się na imprezach bo można zagrać aż w 10 osób. Dużo zabawy i śmiechu. Teraz na wakacje obowiązkowy tytuł, małe pudełko łatwo wrzucić do plecaka i zabrać grę ze sobą w każde miejsce. Bardzo polecam ten tytuł.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
My_lovely_moments_
Recenzja dodana 13.06.2022
Mix Tura Przeznaczona jest dla 4-10 graczy, ale bez problemu można grać we trójkę. Rozgrywka jest szybka, prosta, zrozumienie zasad trwa dosłownie chwilę i nie wymaga długiego wertowania instrukcji co przy imprezach jest zdecydowanie plusem. My graliśmy ze znajomymi, ale bez problemu dzieci w wieku 8+ również sobie poradzą. Największą frajdę sprawiły nam karty akcji - są po prostu dość upierdliwe i złośliwe. (Kocham takie zagrania). W ostatniej chwili można nimi nieźle namieszać i wkurzyć pozostałych graczy, co u nas zdarzało się notorycznie. Powodując szantaże, śmiech i niewielkie nawet fochy. 😄😂 Jeśli lubicie karcianki i często przy spotkaniach w nie gracie, to MixTura Was dosłownie pochłonie. Na pewno nie skończy się na jednej turze. Pragnę jeszcze wspomnieć, że dopełnieniem całości są cudne, cieszące oko ilustracje.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Nolijka
Recenzja dodana 29.06.2021
Mix Tura jest grą typowo imprezową przeznaczoną dla większej ilości graczy. Minimalna liczba osób potrzebnych do rozpoczęcia rozgrywki to 4, ale można zagrać też w 3. Ot rozgrywka będzie nieco szybsza. Gra bardzo przypadła nam do gustu, ponieważ bardzo lubimy rozgrywki, w których możemy robić sobie na złość. Oczywiście w przypadku Mix Tury jest to bardzo losowe, ale kiedy tylko nadarzyła się okazja do niecnego występku, od razu korzystaliśmy z okazji. Oboje. Klimat gry jest świetny, bardzo podobają mi się Gobliny, motyw przewodni oraz buteleczki. Zaklęcia są ogromnym urozmaiceniem, a że są niezwykle upierdliwe, tym rozgrywka wydaje się ciekawsza i zabawniejsza. Mix Tura to prosta i szybka gra, bez skomplikowanych zasad i instrukcji na wiele godzin czytania. Wszystko zrozumiecie w kilka chwil i od razu będziecie mogli cieszyć się grą. Jeżeli lubicie gry imprezowe, gry karciane, świetny klimat i nie boicie się przemiany w Gobliny, Mix Tura zdecydowanie spełni Wasze oczekiwania.
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5