LittleLife, Bidon, Motylek, różowy

52,49
(3)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
1

Średnia ocena

3.6
Ocena ogólna
3.7
Jakość
3.7
Cena
3.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
ona
Recenzja dodana 18.08.2021
Tritan nie zmienia smaku napojów w przeciwieństwie do polipropylenu (PP). Bidon jest ładny, lekki, ma optymalną pojemność, szczelny, dokładnie wykonany, można dokupić rurki, wszystko można dokładnie domyć. Wady: przy otwieraniu pełnej butelki sika napojem. Tak mają jednak wszystkie tego typu bidony (fizyka). Wzorek nie schodzi po myciu w zmywarce. Niestety nie da się zdemontować uchwytu, więc po myciu jest mokry, co czasem przeszkadza.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Tomek
Recenzja dodana 16.09.2019
Bidon wykonany jest z Tritanu, jednego z najbezpieczniejszych rodzajów plastiku kwalifikowanego do ogólnej kategorii właśnie jako 7. Tritan nie zawiera BPA, a ponadto może być używany nawet do przechowywania gorących napojów. Pani Katarzynie, autorce opinie powyżej polecam trochę więcej pokory i trochę więcej wiedzy na temat materiałów.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Seetech Katarzyna
Recenzja dodana 07.02.2019
Jestem rozczarowana tym bidonem... Lubię produkty tej firmy i oczekiwałam, że w bidonie dla dzieci zastosowany będzie plastik z oznaczeniem PP a tymczasem to 7, czyli w sumie może być w tym plastiku dowolna chemia i samo oznaczenie, że nie ma tam BPA nic nie znaczy, bo może być mnóstwo innych paskudnych rzeczy, które z piciem nie powinny mieć kontaktu. Rodzice proszę sprawdzajcie w czym trzymacie picie swoich dzieci. Odesłałam bidon, za taką cenę oczekiwałam przynajmniej porządnego materiału.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (2)
Jakość
1
Cena
1