Leżaczek, bujaczek dziecięcy, czarny

Indeks: 7274189

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Leżaczek, bujaczek dziecięcy — czarny

Leżaczek, bujaczek dziecięcy jest to klasyk wyprawki świeżo upieczonych rodziców oraz ich maleństwa.  

Leżaczek sprawdzi się idealnie już od pierwszych dni Twojego maluszka. Wprawia się w ruch delikatnie kołysząc go ręką lub stopą. Później, gdy dziecko będzie już większe, bujaczek porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Bujaczek może być używany zarówno jako leżaczek, jak i fotelik. Gdy dziecko nauczy się stabilnie siedzieć, leżaczek można łatwo i szybko przekształcić w wygodny fotelik.  

Kołysząc się w leżaczku, niemowlę w naturalny sposób stymuluje rozwój motoryczny oraz rozwija zmysł równowagi. Kompaktowa konstrukcja umożliwia przenoszenie bujaczka z pokoju do pokoju, aby mieć dziecko zawsze w swoim pobliżu. Projektanci zadbali o ergonomiczny kształt leżaczka, który pozwala na zachowanie prawidłowej pozycji główki oraz pleców. Siedzisko idealnie dopasowuje się do rosnącego malucha, odpowiednio rozkładając jego ciężar podczas bujania. Bezpieczny pas chroni dziecko przed wypadnięciem z siedziska. Wykonany jest z wysokiej jakości oddychającego materiału na stabilnym, metalowym stelażu.

Leżaczek ma niewielka rozmiary, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno w małym mieszkaniu, jak i podczas wyjazdów. Leżaczek zapewnia komfortowe i bezpieczne miejsce, gdzie dziecko może odpocząć, bawić się.

Podstawowe cechy:

  • Wiek: od urodzenia aż do 2 roku życia
  • Waga dziecka: Leżaczek 3.5-9kg
  • Fotelik do 13kg
  • Materiał: Bawełna
  • Długi okres użytkowania,
  • Funkcje: idealny do wypoczynku i snu

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu