Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję

Indeks: 6029317

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster.

Wyjątkowy pakiet do nauki liter dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności językowe i grafomotorykę, przygotowując do nauki w szkole.

Pakiet Litery. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania liter, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.

Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę literek od zagadek i wymyślania słów na daną literę.

Litery. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój językowy przedszkolaków, który:

  • uczy rozpoznawania i pisania liter
  • przygotowuje do nauki w szkole
  • doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Magda
Recenzja dodana 01.01.2020
4 letnia córka bardzo zadowolona,karty z zadaniami ciekawe,oszczedzamy stosy kartek dzieki mozliwosci korzystania z kart wiele razy. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Tomasz
Recenzja dodana 21.04.2017
Nauka pisania liter oraz ich wykorzystanie w prostych wyrazach. W komplecie karty, flamaster oraz książeczka z zadaniami.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5