Fittydent, supermocny klej do protez zębowych, 40 ml

Indeks: 7199250

Napisz recenzję i oceń
Cena: 19,49 zł24,99 zł
Oszczędzasz: 5,50 zł (22%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Osoby korzystające z protez zębowych doskonale wiedzą, jak ważne jest odpowiednie mocowanie uzupełnienia. Słaba siła wiązania powoduje nie tylko dyskomfort, ale też przedostawanie się resztek pokarmu pod uzupełnienie. A to z kolei może stać się przyczyną namnożenia bakterii w jamie ustnej oraz powstania nieprzyjemnego zapachu z ust. Dlatego polecamy klej do protez zębowych Fittydent o wyjątkowo silnym działaniu.

Odpowiednio użyty preparat zapewnia mocne połączenie pomiędzy protezą a dziąsłem, a tym samym pozwoli zapomnieć o uzupełnieniu i sprawi, że poczujemy, jakbyśmy odzyskali własne zęby. Nie należy się przy tym obawiać o wypłukanie preparatu przez spożywane płyny - skład został starannie opracowany tak, by klej do protez zębowych nie rozpuścił się pod wpływem wody. Co więcej, preparat jest neutralny i nie powoduje nieprzyjemnych doznań smakowych. U osób z wyjątkowo wrażliwymi dziąsłami może wystąpić jedynie delikatne podrażnienie.

Sposób użycia:

  • dokładnie umyj i osusz protezę,
  • nałóż klej na uzupełnienie (pamiętaj, by nie nakładać go tuż przy zewnętrznych krawędziach),
  • włóż uzupełnienie do ust i mocno je przygryź.

Należy pamiętać, by od razu po użyciu dokładnie zakręcić tubkę. Warto również odczekać kwadrans zanim sięgnie się po jedzenie lub picie.

Skład:

Sodium Carboxymethylcellulose, Polyvinylacetate, Alcohol Denat., Petrolatum, Hydroxypropylcellulose.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: