Fisher-Price, śpiewający nocniczek

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
22
3
2
1
1

Średnia ocena

3.9
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
3.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 3
Magda
Recenzja dodana 09.08.2023
Szkoda że nocnik nie gra gdy dziecko na nim usiądzie. Element do spuszczania wody też działa tylko mechanicznie. Jak dla mnie głośność optymalna, piosenki sympatyczne jak zwykle w FP. Wygodny dla rocznego synka (wzrost ok. 80cm) chociaż elementy mogłyby być lepiej dopasowane i trudniejsze do demontażu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
3
agata
Recenzja dodana 12.05.2022
lipa totalna Nie mam pojęcia dla jakoego dziecka jest ten nocnik Dobry kupilismy zaraz zwykły bo na tym dziecko siedzi nie wygodnie to bardziej siedzisko niż nauka sikania.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Kasia
Recenzja dodana 29.07.2021
Z początku córka nie bardzo chciała nawet na nim usiąść, do tego przez pewien czas bała się muzyki, która gra zaraz po załatwieniu potrzeby przez dzieciątko. Kupiłam zwykły, najtańszy nocnik i właśnie po jego zakupie "przesiadła" się na śpiewający nocniczek Fisher-Price. Cieszy się za każdym razem, kiedy uda jej się zrobić siusiu i słyszy przyjemną dla ucha muzykę. Nie rozumiem problemu z muzyka, która według innych komentarzy jest za cicho. Według mnie jest idealnie - nie za cicho, nie za głośno - inaczej straszyłaby dziecko za każdym razem. Może faktycznie cena nie jest zachęcająca i jest wiele ciekawych nocników w bardziej atrakcyjnych cenach, ale ja i tak kupiłabym go jeszcze raz.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (2)
Jakość
5
Cena
3
Bardzo fajny
Recenzja dodana 29.01.2021
Narazie służy tylko do zabawy.. Piosenki fajne i ogólnie ciekawy. Jeden minus bo mógłby byc troche glosniejszy
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
kasiuana
Recenzja dodana 21.08.2015
nocniczek świetny, córka od razu chciała spróbować i tylko czeka aż jej zaśpiewa. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Emilia
Recenzja dodana 22.04.2015
dosyć wysoki jest ten tronik, dlatego dziecko może niewcześnie stabilnie na nim usiąść, poza tym mój majsterkowicz jest za bardzo zajęty wymontowywaniem za każdym razem wszystkich elementów, z których składa się nocniczek, dlatego nie sprawdził się jako nocnik tylko jako zabawka...
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Anna Stachyra-Hińcza
Recenzja dodana 25.12.2014
Nocniczek jest rewelacyjny. Śwpiewa po polsku, mobilizując malucha do siadania na nim. Lepiej po załatwieniu sprawy wyłączyć nocniczek, bo ten od czasu do czasu sam śpiewa mimo tego, że dziecko na nim nie siedzi. Pomocny w nauce saodzielnego korzystania z nocnika. Posiada osłonkę dla chłopców, deskę można założyc na muszlę klozetową. Pojemniczek na "siusiu" nie jest dużej wielkości.
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (4)
Jakość
4
Cena
4
DARIUSZ KOŃCZAL
Recenzja dodana 09.11.2014
Fajny pomysł na nocnik, ale trochę mało funkcji jak za takie pieniądze.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Marta Jędraszek
Recenzja dodana 15.09.2014
Nocnik choć molo jeszcze używany jest bardzo interesujący dla mojego dziecka, z miła chęcią na niego siada i czasem nawet coś tam w nim zostawi, i wtedy to jest radość jak nocniczek jej śpiewa , super sprawa polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
lolakepel
Recenzja dodana 01.09.2014
Nocniczek zaskakująco szybko spełnił swoją rolę. Córeczka chętnie na niego usiadła i zrobiła swoje już pierwszego dnia. Bardzo podobały jej się piosenki i pochwały głoszone przez produkt. Niestety szybko odkryła jak włączyć pozytywkę bez nasiusiania do pojemnika i rzadziej udaję jej się skorzystać z toalety. Moja ocena to 7/10.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4