Dlaczego się szczepimy?

Indeks: 6960526

4.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 27,99 zł44,90 zł
Oszczędzasz: 16,91 zł (38%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Wydawałoby się, że po ponad dwóch wiekach stosowania szczepionek, można stwierdzić bez żadnych wątpliwości, jakim są znakomitym orężem w walce z chorobami. Niestety rosnące w siłę ruchy antyszczepionkowe z uporem i bezwzględnie próbują zdyskredytować ugruntowaną wiedzę, oskarżając szczepienia o wszystko, co najgorsze. Począwszy od trucia i zabijania dzieci, przez powodowanie nieuleczalnych i ciężkich chorób, aż po rzekomy wpływ na zmianę orientacji seksualnej. Tymczasem opinia nauki o szczepionkach jest jednoznacznie pozytywna. Działają bardzo efektywnie, a ich stosowanie jest bezpieczne.

Dr Ewa Krawczyk zebrała całą niezbędną wiedzę na temat powstania, historii i dobroczynnego działania szczepionek na zdrowie jednostek, jak i populacji. Dlaczego się szczepimy to nieoceniona pozycja, która pozwoli wam prowadzić rzeczowe dyskusję z antyszczepionkowcami, ale również rozwieje wszelkie wątpliwości w sprawie szczepień i szczepionek.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.7
Ocena ogólna
4.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Paulina R.
Recenzja dodana 12.08.2021
Moim zdaniem każdy, kto interesuje się tematyką zdrowotną i chce świadomie podejmować decyzje powinien sięgnąć po tę pozycję. Jest ona źródłem wiedzy dla przyszłych oraz obecnych rodziców, ponieważ dzięki niej mogą rozumieć, dlaczego szczepienia są tak ważne, a korzyści z nich płynące mają odbicie na sprawności, zdrowiu i przyszłości ich pociech. Również osoby kochające podróże znajdą coś dla siebie, ponieważ autorka zwraca uwagę na szczepienia przed podróżami oraz na szczepienia stosowane lokalne.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: