Automoto

Indeks: 5817227

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 20,99 zł24,90 zł
Oszczędzasz: 3,91 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Nasze drogi pełne są pojazdów: samochodów, autobusów, ciężarówek, śmieciarek, tramwajów, karetek pogotowia, motorów, rowerów, skuterów, wozów strażackich... wszystkie je znajdziesz w tej książce! Możesz tu nie tylko podglądać zatłoczone miejskie ulice, ale też kibicować wyścigom Formuły 1, zobaczyć co się dzieje na budowie czy kempingu, w warsztacie samochodowym i na stacji benzynowej. Podejrzysz też pracę policjantów, strażaków i ratowników z karetki pogotowia... i to nie tylko w dzień, ale i w nocy! Setki szczegółów do śledzenia i wyszukiwania oraz mnóstwo historii do opowiedzenia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Mama Monia
Recenzja dodana 20.07.2022
Ulubiona książka z obrazkami zarówno syna jak i moja. Na obrazkach bohaterami są ludzie a nie jak w dwóch innych z tego wydawnictwa zwierzęta (AUTA i NA BUDOWIE). Kolejne strony są kontynuacją ponieważ są ci sami bohaterowie w innych sytuacjach, miejscach a na końcu w nocy. Można wiele opowiadać, wyszukiwać, wymyślać. My bardzo często do niej wracamy 😊 Cena na okładce 24,90.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta Trzcińska
Recenzja dodana 26.01.2015
Książka ta choć ma niewiele stron to wcale do małych nie należy. Jej format jest naprawdę spory, kartki choć nie są bardzo grube to są sztywne, a raczej takie elastyczne dzięki czemu setki przeglądnięć książki z pewnością jej nie zaszkodzą :) Ilustracje są naprawdę bardzo kolorowe, bardzo szczegółowe i ciekawe. Dzieje się tutaj wiele rzeczy, nasze dzieciaki będą miały szansę poznać życie miasta, ulic zarówno w dzień jak i wieczorem. Najlepsze w takich książkach jest to, że mimo braku tekstu książki te są wciągające i potrafią zająć małych czytelników, a może raczej oglądaczy na wiele godzin! Nudzić z pewnością się nie będziemy, bo jest na co popatrzeć :) My takie książki lubimy, każda kolejna jest u nas w domu mile widziana :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5