Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Marka

Licencja

VTech

Marka VTech to największy dostawca elektronicznych zabawek dla niemowląt i przedszkolaków w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Maluchy najbardziej intrygują innowacyjne rozwiązania zamknięte w przyjaznych artykułach dziecięcych! Dzięki zaawansowanej technologii i pomysłowemu designowi, zabawki VTech stymulują rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia. Zabawki zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby rodziców i ich dzieci. Dostępne produkty oferują funkcjonalności i treści dostosowane do umiejętności dziecka w danym wieku. Poznaj zabawki VTech dostępne na smyk.com!

VTech – nauka poprzez zabawę

Produkty VTech łączą naukę z zabawą. Dzięki zaangażowaniu rodziców w zabawę, dziecko może w odpowiednim tempie odkrywać różne funkcje zabawy. Wszystkie zabawki VTech mówią i śpiewają w języku polskim, co wspomaga rozwój umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.

VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są przeznaczone dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Wprowadzają dzieci w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Zabawki zachęcają najmłodszych do powtarzania słów i zwrotów. Ponadto rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne oraz uczą zasad przyczynowo-skutkowych.

VTech Pre-school

Zabawki VTech z serii Pre-School są adresowane do dzieci w wieku 3-6 lat. W przystępny sposób uczą dzieci cyferek, literek, logicznych zagadek i gier. Zachęcają do poznawania ciekawostek o otaczającym świecie, ortografii i podstaw liczenia. Gry rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne i językowe, wspomagają proces zapamiętywania i kojarzenia.

VTech Tut Tut Autka

Seria Tut Tut Autka marki VTech to zestawy interaktywnych samochodzików, które mówią, grają i śpiewają. Nawet każde pojedyncze autko jest samo w sobie świetną zabawką! Odpowiednio zaprojektowany, ergonomiczny kształt został przystosowany do małych, dziecięcych rączek. Wszystkie elementy serii Tut Tut Autka są kompatybilne i można je łączyć, tworząc tym samym jeden, wielki świat zabawy.

VTech – interaktywne książeczki

Interaktywne opowiadania i inne zabawki VTech przeniosą najmłodszych do fascynującej krainy przygód! Już na pierwszej stronie dzieci zapoznają się z bohaterami książeczek, tworzących ofertę SMYKA. Historie przedstawiane na kolejnych stronach mogą pomóc maluchom w nauce podstawowych kształtów i kolorów. Rozwój Twojego dziecka jeszcze nigdy nie był prostszy! Pozwól dziecku oglądać barwne ilustracje i słuchać uroczych piosenek z książeczkami VTech.

VTech – zabawki dla niemowląt

Wejdź do świata edukacyjnych zabawek dla niemowląt VTech! Dostępne modele zaprojektowane zostały z myślą o stymulacji rozwijających się zmysłów brzdąca. Interaktywne zabawki dla niemowląt VTech to również niezwykła okazja do nauki o zwierzątkach!

Przenieś małego odkrywcę do krainy nowych stworzeń, cyferek i radosnych piosenek. W naszym asortymencie znajdziesz muzyczne opowiadanki, przedstawiające przygody wesołych zwierząt. Ofertę SMYKA tworzą również VTech zabawki dla 2-latka, VTech zabawki dla 3-latka, a nawet modele dla starszych dzieci. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

VTech – zabawki dla starszych dzieci

Ekscytująca kolekcja zabawek interaktywnych VTech zapewni rozrywkę również starszym maluchom! W baśniowym pamiętniku dzieci zapiszą wszystkie sekrety, myśli i pragnienia. Co najważniejsze – nikt niepowołany nie będzie mógł się tam dostać! Za pomocą przycisków maluch ustawi hasło, zabezpieczające pamiętnik przed wścibskimi gośćmi. W ofercie SMYKA znajdziesz również zegarki analogowe, dedykowane wszystkim fanom kultowych animacji. Zanurz się w ekscytującej krainie zabawek interaktywnych VTech!

VTech – niania elektroniczna dla rodziców

VTech to źródło radości dla dzieci i rodziców! Odkryj zalety niani elektronicznej, czyli niezastąpionego urządzenia każdego opiekuna. Dzięki nowoczesnej technologii możesz utrzymać stałą komunikację ze swoim maluszkiem – niezależnie Twojego położenia! Niania elektroniczna pomoże Ci w codziennej opiece nad Twoim maluszkiem i zapewni pożądane poczucie bezpieczeństwa w ciągu dnia. Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji!