Filtruj:

Vtech - Tut Tut Autka

Znaleziono: 21 produktów

Marka VTech to największy w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej dostawca zabawek elektronicznych przeznaczonych dla niemowląt i przedszkolaków. Dzięki zaawansowanej technologii, pomysłowemu wzornictwu, zabawki VTech stymulują rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. Zaprojektowane zostały tak, aby spełniać potrzeby rodziców i ich dzieci. Zabawki VTech zawierają funkcjonalności i treści dopasowane do umiejętności odpowiadających wiekowi dziecka.

 

Nauka poprzez zabawę

Produkty VTech uczą poprzez zabawę. Dzięki zaangażowaniu rodziców w zabawę, dziecko może odkrywać różne funkcje zabaw w odpowiednim tempie. Wszystkie zabawki VTech mówią i śpiewają po polsku, co wpływa na rozwój umiejętności mówienia, słuchania i rozumienia.

VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Wprowadzają dzieci w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Zabawki zachęcają najmłodszych do powtarzania słów i zwrotów. Zabawy rozwijają umiejętności motorycz-ne, sensoryczne, uczą zasady przyczyny i skutku.

VTech Pre-school

Zabawki VTech z serii Pre-School są adresowane do dzieci w wieku 3-6 lat. W przystępny sposób uczą dzieci cyferek, literek, zagadek logicznych i gier. Zachęcają do poznawania ciekawostek o otaczającym świecie, podstaw liczenia i literowania. Zabawy rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne i językowe. Wspomagają proces zapamiętywania i kojarzenia.

VTech Tut Tut Autka

Seria Tut Tut Autka marki VTech to zestawy interaktywnych samochodzików, które mówią, grają i śpiewają. Nawet każde pojedyncze autko jest samo w sobie świetną zabawką. Odpowiednio zaprojektowany, ergonomiczny kształt został przystosowany do małych, dziecięcych rączek. Wszystkie elementy serii Tut Tut Autka są kompatybilne i można je łączyć, tworząc tym samym jeden, wielki świat zabawy.