Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Cena

pokaż

Marka

Licencja

Nerf

Znaleziono: 25 produktów

Nerf jest jedną z marek amerykańskiej firmy Hasbro, drugiego co do wielkości światowego producenta zabawek dla dzieci. Specjalizuje się w produkcji uwielbianych przez małych i dużych wyrzutni sportowych i wodnych oraz pistoletów na wodę. Nerf od 1969 roku nieustannie cieszy dzieci w różnym wieku.

Pistolety Nerf to wyrzutnie strzałek, dostępne w najbardziej wymyślnych kształtach i kombinacjach. Moda na te kultowe zabawki nie mija od lat. Są popularne zwłaszcza wśród chłopców w wieku szkolnym. Co wcale nie znaczy, że nie marzą o nich również dziewczęta.

 

Nerf – auta mkną wystrzelone jak z procy

 

Wyrzutnia Nerf to nie tylko snajperka czy karabin na strzałki. Może to być też specjalna rampa w zestawie z samochodzikami i przeszkodami. Wyrzutnia samochodzików może okazać się nie tylko świetną alternatywą dla pistoletu Nerf, ale i pełną emocji rozrywką. W zależności od modelu, wyrzutnia może „eksplodować” jednym lub nawet trzema samochodzikami pod rząd. Aby zabawa była jeszcze ciekawsza, warto zbudować dla samochodzików tor przeszkód. Dwie przeszkody w kształcie opon samochodowych znajdziemy w zestawie. Pozostałymi mogą być inne zabawki Smyka.

 

Poligon lub „Gwiezdne Wojny”

 

Pistolety Nerf służą często jako rekwizyty, które pozwalają poczuć się jak na wojskowym poligonie lub w centrum „Gwiezdnych Wojen”. Wszystko zależy od wielkości, kształtu i funkcji wyrzutni. Za każdym razem warto wziąć pod uwagę indywidualne zainteresowania dziecka. Być może pistolet Nerf wcale nie jest mu potrzebny do uganiania się po podwórku z rówieśnikami, a do treningu celowania? Wtedy  im większy zasięg wyrzutni tym lepiej!

 

Dodatkowe strzałki do pistoletów Nerf

 

Do każdego pistoletu Nerf dołączane są strzałki. Gdyby jednak okazało się, że amunicji wiecznie brakuje, łatwo dokupimy do nich strzałki. Dostępne sa one w różnych kształtach i rozmiarach, tak aby do każdego pistoletu dało się dobrać odpowiednią amunicję.