Filtruj:

Wydawnictwo WSIP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Znaleziono: 576 produktów

Podręczniki WSiP tworzą jedną z najpopularniejszych serii edukacyjnych do nauki w szkole podstawowej, liceum i technikum. Na smyk.com znajdziesz najróżniejsze tytuły, które zostały opracowane z myślą o umiejętnościach i oczekiwaniach uczniów na każdym etapie nauki, uwzględniając jednocześnie aktualne wymogi Ministerstwa. Z myślą o najmłodszych, którzy uczęszczają do klas 1-3, przygotowaliśmy przepięknie ilustrowane elementarze, ćwiczenia i karty pracy, ale wydawnictwo ma na uwadze także maluchy, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody w szkole. Dlatego właśnie poza podręcznikami, WSiP oferuje również interesujące tytuły, które zachęcą dzieci do poznawania otaczającego ich świata i przygotują do pierwszego dnia w przedszkolu.

 

Na smyk.com czekają również podręczniki WSiP do nauki w starszych klasach szkół podstawowych, a także liceach i technikach. W tej kategorii znajdziesz serie wydawnicze do języka polskiego, matematyki, historii, geografii i wszystkich innych przedmiotów, które obejmuje plan nauczania. W naszej ofercie podręczników WSiP przygotowaliśmy również książki do nauki języków obcych oraz interesująco opracowane ćwiczenia i zbiory zadań, które pozwolą łatwiej zrozumieć zrealizowany zakres materiału oraz przygotować się do ważnych sprawdzianów, testów i prac klasowych. Z myślą o maturzystach, WSiP stworzyło również specjalne repetytoria i kompendia wiedzy, które pomogą zdać najważniejszy egzamin w życiu.

 

To jednak nie wszystko, co w swojej ofercie posiada WSiP. Podręczniki opracowane przez to wydawnictwo uzupełniają atlasy przyrodnicze, geograficzne i historyczne, a także encyklopedie i pomoce naukowe stworzone z myślą zarówno o najmłodszych uczniach, jak i tych, którzy uczą się już w starszych klasach. Na smyk.com czekają również podręczniki WSiP do nauki przedmiotów zawodowych, które doskonale sprawdzą się na w szkołach o profilu elektronicznym, mechanicznym lub gastronomicznym. Specjalne wydania pozwolą także w łatwiejszy sposób przygotować się do egzaminu uprawniającego do uzyskania tytułu technika oraz pomogą w nauce branżowych zwrotów w językach obcych. Zobacz, co przygotowaliśmy w naszej ofercie i wybierz odpowiednie tytuły, by przygotować szkolną wyprawkę już dziś!