Majtki ciążowe

Znaleziono: 1 produkt

Majtki ciążowe

Majtki ciążowe to nieodłączny element garderoby każdej przyszłej mamy. Dostępne w ofercie SMYKA modele zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu w tym wyjątkowym okresie. W majtki dla kobiet w ciąży warto zainwestować szczególnie po 12. tygodniu ciąży, kiedy brzuch z rozwijającym się dzieckiem znacznie szybciej rośnie. Oferowana bielizna dopasowuje się do zmieniającego się ciała przyszłej mamy, podtrzymując brzuch bez uczucia dyskomfortu. Poznaj majtki ciążowe dostępne na smyk.com!

 

Majtki ciążowe – komfortowe rozwiązanie dla przyszłych mam

Odpowiednio dobrana garderoba kobiet w ciąży pozwala na znaczne zwiększenie komfortu i samopoczucia w tym szczególnym okresie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam, oferujemy majtki ciążowe bawełniane. Miękkie i elastyczne materiały wykorzystane w produkcji zmniejszają ryzyko podrażnień, reakcji alergicznych, a nawet infekcji miejsc intymnych. W ofercie SMYKA znajdziesz:

• majtki ciążowe bezszwowe,

• majtki ciążowe pod brzuch,

• majtki ciążowe wysokie.

 

Majtki ciążowe podtrzymujące brzuch – optymalne wsparcie

Majtki ciążowe podtrzymujące brzuch stworzone zostały z myślą o kręgosłupie przyszłej mamy. Materiał dopasowujący się do ciała kobiety pomaga łagodzić ból pleców, który często towarzyszy ciężarnym. Majtki ciążowe na brzuch umożliwiają swobodne noszenie wkładki higienicznej. Oferta SMYKA wypełniona jest egzemplarzami w kilku rozmiarach, umożliwiając przyszłej mamie dobranie modelu dopasowanego do wymiarów bioder i talii.

 

Majtki ciążowe bawełniane – oddychające i miękkie

Bawełniane majtki ciążowe to najbardziej uniwersalny wybór dla przyszłych mam. Wspomniany materiał zapewnia przede wszystkim doskonały przepływ powietrza. Nosząc bieliznę z oddychającej bawełny, zmniejszasz ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Świetnym wyborem jest również mikrofibra – włókno złożone z nylonu i poliestru. Dzianina doskonale chłonie wilgoć i dopasowuje się do sylwetki noszącej kobiety.

 

Majtki ciążowe bezszwowe – bezpieczna i wygodna bielizna

Dostępne na smyk.com bezszwowe majtki ciążowe niwelują ryzyko podrażnień, otarć i nieprzyjemnych odciśnięć na skórze. Bielizna prezentuje się doskonale pod każdym ubraniem. Elastyczna dzianina wykorzystana w bezszwowych majtkach ciążowych perfekcyjnie przylega do ciała. Dopasowanie do kobiecej sylwetki nie wiąże się jednak z uciążliwym uczuciem opięcia i dyskomfortu. Bezszwowe majtki ciążowe rozszerzają się wraz z rozwijającym się dzieckiem, zapewniając tym samym lekkie podtrzymanie brzucha.