Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Wymiary

Dostępność

Podkłady poporodowe

Znaleziono: 21 produktów

Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe należą do obowiązkowego wyposażenia każdej świeżo upieczonej mamy. Dostępne w ofercie SMYKA egzemplarze skutecznie chronią przed infekcjami i stanami zapalnym w okresie połogu. Wysokiej jakości materiały zastosowane w produkcji gwarantują optymalną cyrkulację powietrza, co dodatkowo gwarantuje miękka warstwa zewnętrzna podkładu. Wkład żelujący zatrzymuje jednocześnie wilgoć, co sprzyja utrzymaniu higieny okolic intymnych. Poznaj podkłady higieniczne poporodowe dostępne na smyk.com!

 

Canpol: podkłady poporodowe – komfort w czasie połogu

Podkłady poporodowe wizualnie przypominają podpaski wykorzystywane przez kobiety w czasie menstruacji. Wyróżniają się jednak większym rozmiarem, a także brakiem kleju i foliowej warstwy ochronnej w centralnej części. Podstawowym zadaniem podkładów po porodzie jest zachowanie optymalnej higieny w ciągu połogu. Dostępne w ofercie SMYKA egzemplarze wykonane zostały z materiałów zapewniających stałą cyrkulację powietrza. Z tego względu podkłady poporodowe Canpol, Bella, Akuku i Seni zapobiegają rozwijaniu się połogowego stanu zapalnego.

 

Podkłady higieniczne poporodowe – jak dbać o higienę po porodzie?

Przyszłe mamy szczególną uwagę przykładają do odpowiedniego zapakowania ciążowej wyprawki. Podkłady poporodowe Bella są podstawowym sposobem zadbania o higienę w tym szczególnym okresie. W pierwszych tygodniach po ciąży organizm pozbywa się zalegających substancji. Canpol to podkłady poporodowe, które wyróżniają się wysoką chłonnością, chroniąc bieliznę przed zabrudzeniem. Dostępne w ofercie SMYKA egzemplarze jednocześnie neutralizują zapachy, zwiększając komfort młodych mam w codziennych funkcjonowaniu. Higienę i wygodę po porodzie pomogą również zachować majtki poporodowe, akcesoria do karmienia piersią i koszule nocne rozpinane z przodu.

 

Podkłady higieniczne poporodowe – który egzemplarz wybrać?

Dostępne na smyk.com podkłady higieniczne Bella różnią się pod kątem stopnia chłonności, rozmiaru, a także materiału wykorzystanego w produkcji. Najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualne sprawdzenie poszczególnych egzemplarzy. Podkład dobrany w ten sposób zapewni największy komfort i optymalną higieną w okresie połogu.

 

Podkłady poporodowe – rozmiar dopasowany do mamy

Wiele młodych mam zadaje sobie pytanie – podkłady poporodowe 60x90, 40x60 czy 60x60 czy 90x120? Rozmiar należy dobrać do indywidualnych preferencji kobiety. Pomocne w tym celu może być zmierzenie obwodu talii i bioder. Uniwersalnym rozwiązaniem będą podkłady poporodowe 90x60.