Filtruj:

Wanienki

Znaleziono: 27 produktów

Wanienki dla dzieci — na co zwrócić uwagę?

Wanienki dla dzieci dostępne są w przeróżnych wersjach. To, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie odpowiedniego modelu — to głównie materiał wykonania. Dostępne są przede wszystkim wanienki do kąpania dzieci z tworzywa sztucznego oraz ceramiki. Te pierwsze wyróżniają się lekkością i odpowiednim wyprofilowaniem. Ich przenoszenie nie sprawia żadnych kłopotów. 

Z kolei ceramiczne wanienki dla dzieci są solidniejsze i trwalsze, jednak nie są tak wygodne w transportowaniu.  W przypadku wyjazdów najlepiej sprawdzają się dmuchane wanienki dziecięce. Kolejna kwestia to rozmiar — im wanienka będzie większa, tym dłużej posłuży maluchowi. Za uniwersalną długość uznaje się około 85 cm. W naszej ofercie dostępne są wanienki dla niemowląt w przeróżnych rozmiarach, zatem wybór odpowiedniego modelu nie powinien przysporzyć żadnych kłopotów. 
 

Przydatne funkcje wanienek dla dzieci

Wanienki dla niemowlaków i dzieci mogą posiadać wiele ciekawych funkcji, które wpływają na wygodę ich użytkowania. Jedną z nich jest powierzchnia antypoślizgowa. Wanienki niemowlęce wyposażone w taką powierzchnie są bezpieczne i minimalizują ryzyko wypadku. Równie ciekawą funkcją jest wystająca krawędź. Stosuje się ją, by była mniej podatna na drapanie dziecka oraz łatwiejsza w obsłudze. Wanienki dla noworodka z wystającą krawędzią umożliwiają szybsze wchodzenie, jak i wychodzenie. 

Kolejną ciekawą funkcją jest wskaźnik temperatury, np. w formie korku lub paska. Tego typu wanienki do kąpieli dla niemowląt ułatwiają dostosowanie temperatury do potrzeb dziecka i często również powiadamiają, kiedy jest ona zbyt wysoka lub zbyt niska. 

Wanienki do kąpieli noworodka mogą także posiadać linię do napełniania wody, niektóre modele są również składane. To dobry wybór, jeśli w mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca. W naszej ofercie znajdują się przeróżne wanienki dla noworodków i dzieci, oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów!