​​​​​​​Urządzamy pokój dla dziecka zabawkami w trendach aranżacji wnętrz

Urządzamy pokój dla dziecka zabawkami w trendach aranżacji wnętrzZabawki w trendach aranżacji wnętrz to idealny prezent do wyposażenia pokoików dziecięcych – będzie elegancko i funkcjonalnie!

Zabawki w trendach aranżacji wnętrz? Czemu nie! Seria Toys in Trends  to zabawki wyjątkowe.

Zabawki stanowią nieodłączny element pokojów dziecięcych, są wszędzie, w każdej szafce, na każdej półce i w każdym kącie. Jeśli tak jest, to czy nie byłoby dobrze, gdyby one również pasowały kolorystycznie do dziecięcych pokoików? Jesteśmy przekonani, że to doskonały pomysł! Nowa seria Toys in Trends to niecodzienna oferta zabawek w oryginalnych wersjach kolorystycznych  dostosowanych do najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz.

Czym jest nowa seria Toys in Trends?

Toys in Trends to inspiracja do aranżacji przestrzeni, które staną się królestwem Waszych dzieci, w których poczują się swobodnie, bezpiecznie i będą uwielbiać spędzać w nich czas.

Toys in Trends to cztery niepowtarzalne kolekcje zabawek dopasowane do czterech magicznych pokojów dziecięcych, inspirując się modnymi zestawieniami kolorów wg najnowszych obowiązujących trendów aranżacji wnętrz : Biszkoptowa Chmurka, Różana Wata Cukrowa, Szmaragdowa Komnata, Słoneczny Poranek

Kolekcje Toys in Trends pełnią dwie funkcje: Są doskonałym towarzyszem zabawy dla naszych dzieci oraz piękną dekoracją dziecięcego pokoju ku zachwycie rodziców!

Jakie zabawki wchodzą w skład każdego zestawu zabawek w trendach aranżacji wnętrz?

W skład każdego pokoiku wchodzą dedykowane zabawki starannie wybrane spośród naszych kultowych ogólnorozwojowych zabawek, które kochają wszystkie dzieci:

  • duża wywrotka wspierająca naukę chodzenia,
  • piramidka czyli klasyczna zabawka edukacyjna,
  • kręgle doskonałe do zabaw ruchowych,
  • autka Kid Cars Trio do zabrania wszędzie ze sobą,
  • komplet do piasku zamek do zabawy na plaży, w wodzie i w ogrodzie,
  • komplet naczyń kuchennych do zabawy w odgrywanie ról

Cztery trendy aranżacji wnętrz i zabawek w pokoikach dziecięcych.

Biszkoptowa Chmurka to połączenie pastelowych odcieni jasnego beżu, mlecznej szarości oraz bieli, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki. W tym wnętrzu królują beże, szarości i biele. Pokoje w tym stylu promują minimalizm i kolory ziemi, które pozwalają na wyciszenie i relaks po całym dniu.

Biszkoptowa Chmurka

Różana Wata Cukrowa to połączenie pastelowych odcieni brudnego i mlecznego  różu, beżu i bieli, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki. Odcienie pudrowego różu i bieli w połączeniu z beżem tworzą cukierkową przestrzeń idealną na dziecięce spotkania przy herbatce dla lalek i pluszaków.

Różana Wata Cukrowa

Słoneczny Poranek to połączenie pastelowych odcieni słonecznej żółci, szarości, bieli i delikatnego seledynu, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki. Kontrastowe i żywe połączenia świetlistej żółci, bieli i delikatnej szarości działają energetyzująco i zapowiadają dobry dzień. 

Słoneczny Poranek

Szmaragdowa Komnata to połączenie pastelowych odcieni nasyconego turkusu, mlecznej mięty oraz bieli, z którymi doskonale komponują się nasze zabawki. Odcienie turkusów i mięty wprowadzą dziecko w optymistyczny nastrój. Dodatek bieli zachęca zarówno do zabawy jak i odpoczynku.

Szmaragdowa Komnata

Może Cię również zainteresować: