Lalka Elsa. Porównanie TOP 5 najpopularniejszych modeli

Lalka Elsa. Porównanie TOP 5 najpopularniejszych modeliLalka Elsa to dobry pomysł na prezent dla małej wielbicielki „Krainy Lodu”. Ulubiona bohaterka może stać się towarzyszką zabaw, powierniczką sekretów i pocieszycielką, można z nią dzielić zarówno radosne, jak i smutne chwile. Taka zabawkowa przyjaciółka świetnie nadaje się także do wspólnego śpiewania kultowej piosenki „Mam tę moc”. Wiele z dostępnych modeli ma wbudowany głośnik, dzięki któremu można odtworzyć ten słynny utwór. Które konkretnie? Odpowiedź w poniższym rankingu.

Elsa – lalka dla miłośniczek „Krainy Lodu” i disnejowskich księżniczek

Elsa jest bohaterką animowanego filmu Disneya pt. „Kraina Lodu”. Wraz z młodszą siostra Anna są księżniczkami w baśniowym Arendelle. Jednak nie jest im dane cieszyć się szczęściem, ponieważ jako nastolatki tracą rodziców i zostają same na świecie. Poza tym Elsa obdarzona jest niezwykłą mocą, nad którą nie do końca potrafi zapanować. Dziewczyna, w trosce o młodszą siostrę, oddala się od niej, a gdy prawda o jej nadprzyrodzonych zdolnościach wychodzi na jaw, ucieka z pałacu, aby zaszyć się w górach.

Kraina Lodu to jednak coś więcej niż zwykły film o przygodach pięknych księżniczek. To piękna baśń o poszukiwaniu szczęścia, przyjaźni i miłości. Dodatkowym atutem animacji jest fenomenalna ścieżka dźwiękowa i wpadająca w ucho piosenka „Mam tę moc” śpiewana przez główną bohaterkę. To głównie dzięki niej Elsa skradła serca wielu małych dziewczynek na całym świecie

Lalka Elsa z „Krainy Lodu” – TOP 5 najpopularniejszych modeli

Przedstawiamy 5 lalek, które wyglądają jak Elsa z „Krainy Lodu”. Jedne z nich śpiewają, inne rozrzucają płatki śniegu, a ich suknie lśnią i skrzą się niczym skuta lodem mroźna kraina. Sprawdź, która z nich sprosta oczekiwaniom Twojego dziecka.

 1. Lalka Mroźna Elsa rozrzucająca śniegowe gwiazdki
 • Mroźna Elsa potrafi rozrzucać płatki śniegu. Wystarczy umieścić śnieżynkę w jej dłoni i pociągnąć za jej rękę, aby lalka udekorowała wszystko dookoła błyszczącymi, śniegowymi gwiazdkami.
 • Elsa ubrana jest w piękną, błękitną suknię oraz tiulową pelerynę z doczepianymi gwiazdkami. Całość dopełniają pasujące do stroju buciki i uczesanie: warkocz opadający na ramię i charakterystyczny kosmyk włosów nad czołem.
 • Lalka jest bardzo podobna do prawdziwej Elsy.

 1. Rozświetlona lalka Elsa śpiewająca po Polsku
 • Lalka Elsa potrafi zaśpiewać piosenkę „Mam tę moc” w polskiej wersji językowej.
 • Rozświetlona Elsa nosi na sobie niezwykłą suknię, która błyszczy i świeci, a na stopach ma piękne lodowe pantofelki.
 • Lalka świetnie odwzorowuje bohaterkę animacji, dzięki swemu podobieństwu do baśniowej Elsy wspaniale nadaje się do odgrywania scenek z filmu.

 1. Lalka Elsa śpiewająca
 • Kolejna śpiewająca Elsa, tym razem odwzorowująca bohaterkę z najnowszej, krótkometrażowej animacji „Kraina Lodu – przygoda Olafa”. Lalka śpiewa po angielsku piosenkę „When we’re together” – wystarczy podnieść jej rękę do góry, aby rozpoczął się niezwykły występ. Dzięki takiemu repertuarowi może być ciekawym uzupełnieniem w kolekcji postaci z „Krainy Lodu”.
 • Elsa ubrana jest w mieniącą się, błękitną suknię. Na plecach ma ozdobioną śniegowymi gwiazdkami pelerynę z szyfonu wykończoną puchatym kołnierzem, a na stopach – brokatowe buciki. Uczesana jest w charakterystyczny, gruby warkocz.
 • Po naciśnięciu przycisku na klatce piersiowej suknia zaczyna lśnić przy dźwiękach muzyki instrumentalnej.

 1. Lalka Elsa – interaktywna zabawka
 • Interaktywna lalka Elsa śpiewa piosenkę „Mam tę moc” w kilku językach, w tym po polsku i angielsku.
 • Lalka ubrana jest w niezwykły, połyskujący strój. Jej rozpinana suknia może lśnić kolorami zorzy polarnej dzięki dołączonemu do zestawu magicznemu płatkowi śniegu. Na szyi Elsy znajdziemy ozdobny kamień, który wystarczy nacisnąć, aby lalka zaczęła śpiewać w wybranym przez nas języku.
 • Stylizację laleczki dopełniają niebieskie pantofelki oraz dopracowana w najmniejszym szczegółach fryzura.

 1. Lalka Elsa z mikrofonem
 • Lalka może śpiewać zarówno solo, jak i w duecie ze swoją właścicielką. Wszystko to dzięki dołączonemu do zestawu mikrofonowi.
 • Elsa śpiewa piosenkę „Mam tę moc” w kilku językach, między innymi po polsku i po angielsku.
 • Lalka ubrana jest w baśniową suknię, która podczas odtwarzania piosenki mieni się i świeci. Całość stroju dopełniają zdejmowane pantofelki i czarodziejski naszyjnik z klejnotem, za pomocą którego można odtwarzać piosenkę w różnych językach.

Lalki Elsa i Anna – aby zabawa była jeszcze atrakcyjniejsza!

Lalka przypominającą Elsę z „Krainy Lodu” powinna przypaść do gustu wszystkim fanom i fankom tej animacji, szczególnie gdy potrafi śpiewać lub robi inne niezwykłe rzeczy dodające zabawie rumieńców. Zabawa może jednak stać się jeszcze ciekawsza, gdy Elsie będzie towarzyszyć jej ukochana siostra Anna. Na szczęście na rynku mamy równie dużo lalek przedstawiających tę postać. Warto zatem zastanowić się, czy nie dołączyć jej do kolekcji zabawek dziecka. Pociecha powinna być zachwycona, gdy będzie mogła zaprosić do wspólnej zabawy obydwie księżniczki!

Opracowała: Grażyna Zaborska-Szmajda

Powiązane artykuły