Yookidoo, Muzyczny ślimak do raczkowania, zabawka interaktywna

Indeks: 4539956

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Muzyczny Ślimak to innowacyjna zabawka na rynku, stymulująca każdego malucha do zabawy oraz nauki raczkowania. Przyjemna kolorystyk oraz pozytywna muzyka zachęca do zabawy. Ślimaczek jest zabawką 2w1. Jego "domek" to regularnych rozmiarów nakładanka z wieloma elementami o różnych kształtach oraz piszczałką. Rekomendujemy pierwszą zabawę dziecka ślimaczkiem razem z rodzicem, w celu oswojenia się z przedmiotem.

Jak się bawić? Aby rozpocząć zabawę załóż nakładankę (domek ślimaka) na jego plecy, upewnij się, że rowki nakładanki są dopasowane z rowkami w kołach ślimaka. Naciśnij przycisk na ogonku ślimaka oraz obserwuj jak porusza się do przodu, a jego skorupka obraca się, słuchając jednocześnie wydobywającej się wesołej melodii. Skorupka ślimaczka jest nakładanką, którą możesz odkręcić oraz bawić się nią niezależnie. Aby wydobyć dźwięk piszczałki po prostu naciśnij przycisk z oczkami. Aby zatrzymać ślimaczka naciśnij zielony przycisk z przodu ślimaka.

  • zasilany bateriami ślimaczek porusza się samodzielnie na kółkach, jego skorupka kręci się wokoło a jego główka rozgląda się na boki
  • zabawka 2w1 - obracająca się muszelka to samodzielna zabawka
  • nakładanka z piszczałką oraz grzechotką
  • przyjazny i łatwy dla małego dziecka przycisk uruchamiający ślimaczka, -
  • po naciśnięciu na ogonek ślimaczek wędruje przez około 2 metry po czym zatrzymuje się czekając na raczkującego malucha, który z łatwością uruchamia go ponownie

W zestawie:

  • 1 x Ślimaczek na kółkach
  • 1 x nakładanka składająca się z 7 różnych elementów

Wymiary produktu: szerokość 15 cm, wysokość 21 cm, głębokość 20 cm.

Yookidoo to marka produktów wyjątkowych, wspierających rozwój dzieci oraz zaprojektowanych tak aby pobudzały ich wyobraźnię. Yookidoo celebruje fakt odkrywczej zabawy dziecka wprowadzając zupełnie nowe podejście do zabawy i nauki poprzez stymulowanie dziecka wysoce innowacyjnymi oraz interaktywnymi produktami. Marka wywodzi się ze studia design'u wprowadzając tak rozwojowe zabawki, stworzyła zupełnie nową kategorię produktów, które natychmiast stały się bestsellerami na całym świecie. Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
9
4
3
3
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
4.8
Jakość
5.0
Cena
4.5

Opinie naszych użytkowników

1 z 2
Mama Miłoszka
Recenzja dodana 16.08.2022
Świetna zabawka, jedna z fajniejszych początkowo dziecko leżące na brzuszku podąża wzrokiem za zabawką, później chwyta sobie a już w ogóle jest mega jeśli chodzi o motywację do raczkowania i w ogóle zabawy. Nie ma efektów świetlnych co dla mnie jest na plus! Muzyczka jest spokojna.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kasiaa
Recenzja dodana 31.05.2021
Bardzo fajna zabawka. Maluch uwielbia się bawić "domkiem ślimaka". Ślimak jest przeuroczy, ma przyjemną melodyjkę i dziecko jest zainteresowane. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
4
Sylwia
Recenzja dodana 29.05.2021
Jedna z ciekawszych zabawek. Na widok ślimaka zawsze syn się uśmiecha. A jeszcze większą frajdę sprawiło jak rozmontowało się wszystkie grzechotki i kółeczka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
love slimak
Recenzja dodana 15.04.2021
Najlepsza zabawka jaką dostało moje dziecko 🙂 U nas sprawdziła się idealnie już od 5 miesiąca. Dziecko bardzo lubi muzyczkę, łapie ślimaka za ogon i bawi się kółkami. Córeczka w ogóle nie jest przestraszona muzyką, tak jak to zostało opisane w innym komentarzu. Polecam 😀
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Majta
Recenzja dodana 29.12.2019
Bardzo ładna i dobrze wykonana zabawka. Jest trwała oraz wytrzymala. Domek ślimaka zachęca dziecko do ściągnięcia i bawienia się nim. Aby ślimak zaczął się poruszać należy nacisnąć na jego ogonek. Jest też przycisk on/off. Niestety jak narazie nie zachęca do raczkowania. Duży minus za muzykę. Jest tylko jedna i to w dodatku bardzo "agresywna". Moje 8mies. dziecko musiało się oswoić żeby zacząć się nim bawic. Słysząc dźwięk przez ok 3 dni było przestraszone. Teraz jest już ok
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
4
Agnieszka R
Recenzja dodana 27.08.2019
Świetna zabawka do raczkowania, ćwiczenia rączek. ustawialiśmy ją również tak, by nie mogła jechać, a wydawała dźwięki, gdy synek ćwiczył leżenie na brzuszku. Przy tej zabawce robił to chętniej. U nas sprawdziła się fantastycznie. Przesypujące kolorowe kuleczki również mu się podobają.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (2)
Jakość
5
Cena
5
Kruuuf
Recenzja dodana 25.08.2019
Bardzo porządna zabawka. Dobrze wykonana, przyjemna nienatarczywa muzyka, ciekawe wzory. Ale najważniejsze że podoba się synowi, raczkuje za nią wszędzie. Przeszła jak do tej pory wiele upadków i litry śliny wlanych do wnętrza - działa dalej.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Beata
Recenzja dodana 16.01.2019
Bardzo fajna zabawka, kupiona za ok 100. Zarówno sam ślimak jak i jego domek zainteresowały syna. Polecam, wytrzymała, ładnie wykonana.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
4
Kasia Kozłowska
Recenzja dodana 27.10.2018
Super zabawka, zarówno jeżdżący ślimak (budzi zainteresowanie wszystkich niemowlaków, które nas odwiedziły), jak i część „domku” (również jego części wykorzystywane przez córkę jako gryzaki ;)) - zabawkę mamy już kilka miesięcy i się nie nudzi. Polecam:)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta Kamińska
Recenzja dodana 15.10.2018
bardzo wytrzymała. zachęca do raczkowania, myślenia i kombinowania. zabawka nie jest nachalna, nie dręczy rodziców
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5