Vtech, Przebojowa Zebra, maskotka interaktywna

Indeks: 6633854

3.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 89,99 zł119,99 zł
Oszczędzasz: 30,00 zł (25%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Pluszowa interaktywna zabawka małego odkrywcy

Przebojowa Zebra to niezwykła zabawka stworzona przez markę Vtech. Posiada aż 45 piosenek, melodii i dźwięków! Zebra uczy oraz bawi. Odpowiednia dla dzieci 0+.

Ruszajmy na edukacyjną przygodę!

Niesamowita Zebra dostarcza nie tylko mnóstwo radości, ale również uczy! Gdy pojawia się ochota na muzykowanie, możecie śpiewać piosenki. To nie wszystko! Zwierzątko wspiera naukę kolorów. Nazwijmy je wszystkie! Rozwijanie umiejętności językowych stanie się zabawą.

Spójrz na te łapki! Ależ są mięciutkie, a do tego szeleszczą! Takie struktury doskonale stymulują zmysł dotyku.

Przebojowe Zwierzątko ma na brzuszku migoczącą gwiazdkę. Jej kolory zmieniają się podczas odtwarzania dźwięków a naciskanie wspomaga rozwój funkcji motorycznych.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, by zabawki były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkt poddajemy szczegółowej kontroli. Zabawa Przebojową Zebrą jest bezpieczna, a do tego edukuje. Dziękujemy, że wybraliście markę Vtech.

Marka Vtech

Vtech to największy dostawca zabawek elektronicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Nasz zespół w 11 krajach wyznacza trendy na rynku elektronicznych zabawek edukacyjnych. Marka Vtech zatrudnia specjalistyczną kadrę, wykwalifikowaną do pracy przy tworzeniu zabawek.  Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje produkty stanowią dobre uzupełnienie programu edukacji.

Informacje szczegółowe:

  • wiek: 0+,
  • zabawka w polskiej wersji językowej,
  • bateria 2xAAA (w zestawie baterie testowe).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
2

Średnia ocena

3.3
Ocena ogólna
3.0
Jakość
3.8
Cena
3.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Mama K
Recenzja dodana 12.07.2022
Syn dostał zabawkę w prezencie, przez dwa tygodnie wszystko było ok później maskotka zaczęła się zacinać aż w końcu się zepsuła..
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Kurka
Recenzja dodana 17.02.2022
Masakra, zepsuła się po kilku miesiącach. Naprawili i znowu padła.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Kat
Recenzja dodana 02.02.2021
Dużo ciekawych melodii, piosenek. Kolorowa gwiazdka na brzuszku świeci różnymi kolorami i wyświetla gwiazdki na brzuszku. Zainteresowała córkę 5 cio miesięczną.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
meg
Recenzja dodana 02.01.2021
Córeczka ma 7 mc. Dostała zebrę w prezencie i jest nią zainteresowana. Mięciutka, miła w dotyku, łapki szeleszczą, a przycisk na brzuszku lekko się naciska, dzięki temu dziecko nie ma problemu z obsługą zabawki. Ma przyjemny głos, piosenki i melodie miłe dla ucha. Mogę śmiało polecić.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4